Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Áttétes hasnyálmirigyrákkal...

Áttétes hasnyálmirigyrákkal mennyi esély van a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Van bármi olyan eljárás ami segíthet? Ha nem, mennyi ideje lehet hátra? Fájdalmai vannak, fáj a hasa minden étkezés után. Morfium tapaszból a nagyobbat, az 50miligrammosat kapja.
2020. máj. 7. 09:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Sajnos a hasnyálmirigyrák az a rákfajták legmagasabb halálozási rátájával rendelkezik
2020. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
100%
Igen, az a rákfajta, ami elviekben nem gyógyítható, de mi, családtagok a végsőkig hittünk, bíztunk. Azóta is lelkiismeretfurdalásom van több okból kifolyólag édesanyámmal kapcsolatban. Mit nem tettem meg? Mit tehettem volna másképp? Sok ismerősöm azt mondja, örüljünk, hogy a diagnózis felállítása után nem sokat szenvedve ment el. Hisz ki tudja, mi várt volna rá? Csak hát felfoghatatlan a 21. században, hogy valamit ne lássanak meg időben, s hogy valamire ne legyen gyógymód. Nem beszélve arról, hogy édesanyám 2015 januári vizsgálati eredményein a lipáz és az alkalikus amiláz szint jóval magasabb volt, nem beszélve az éhhomi 6- os vércukorszintről. Nem érdekelte az orvosokat. Pedig emésztési problémákkal kereste fel az orvost, s vett részt- nem is egyszer- tükrözéseken, CT- n. Mindig minden negatív volt, de ezek alapján az értékek alapján továbbküldhették volna. Akkor lehet, hogy most is élne.
2020. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
#12 De a CT-ken sem láttak semmit a hasnyálmirigynél? Elvileg azon látszódnia kellene.
2020. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
12- es válaszoló vagyok: Nem láttak semmit.Ct- n.
2020. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Bizony így van, ez egy nagyon agresszív rák, áttétek nélkül is. Szegény Benedek Tibort is hamar elvitte, pedig őt is sokan szerették és mivel anyagi lehetőségeik megvoltak rá, biztos minden tőlük telhetőt megtett érte a családja.
2020. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Neki is hasnyalmirigyrakja volt? Basszus. :(
2020. jún. 18. 15:22
 17/34 A kérdező kommentje:
Nagyon leepult mar szegeny, valoszinuleg napjai vannak hatra. Hihetetlen lassu, mocskos halal ez.
2020. aug. 2. 12:45
 18/34 A kérdező kommentje:
A papa tegnap reggel elhunyt.
2020. aug. 11. 10:11
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem Neked, nyugodjon békében!
2020. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Öszinte részvétem
2020. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!