Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A barátommal többször is úgy...

A barátommal többször is úgy szeretkeztünk, hogy nem használtunk gumit. Most félek, hogy terhes vagyok. Hogy fog megvizsgálni a nőgyógyász? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mindig időben kiveszi és nem megy el bennem. De az előváladéktól is lehetek terhes. Lehet hogy csak vizeletbol megallapitja hogy terhes vagyok e? vagy hasi ultrahang? huvelyi ultrahang? hogy vizsgal majd meg?
2017. dec. 25. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg az a legnagyobb gondod, hogy vizsgál meg?

Nekem az lenne a gondom, hogy lehetek annyira hülye, hogy se gyógyszert nem szedek, se gumit nem húz a csávó.... ezen kéne agyalnod végre, mielőtt úgy jársz abortuszra mint más műkörmöshöz.

35N

2017. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ha késik, húzz el egy tesztért és kész.

A nőgyógyász csak kb. 2 héttel a kimaradt menzesz után tud bármit is mondani. Tapintással, ultrahanggal.

2017. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Igy van, teszt hamarabb kimutatja, minthogy eljutnal a dokihoz. Igy idot nyersz, maris beadhatod a jelentkezest abortuszra, ahogy az orvos megallapitja a terhesseget.
2017. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi UH és kézi vizsgálat. De ahogy a többiek is mondták: először is teszt. Ha megúsztad akkor meg óvszer!
2017. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha tudod, hogy a megszakítás nem biztonságos, és azt mondod, h"félek, hogy terhes vagyok", azaz marhára nem akarsz még gyereket, miért nem vagy képes normálisan védekezni?
2017. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te meg eletedbe se voltal nogyogyasznal...
2017. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!