Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek milyen volt a PPI...

Nektek milyen volt a PPI szedése? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sikerült találni egy PPI-t amitől kevésbé voltam rosszul. És a sok hónapos szenvedésem után meglepően gyorsan, már a harmadik napon jelentősen jobban voltam tőle. Persze nem tökéletesen, de ahhoz képest ami azelőtt minden nap, egész nap volt, sokkal jobban. viszont most vagyok a negyedik napon vagyok, és volt egy elég kellemetlen rosszullétem, ami nem tudom hogy visszaesésnek mondható-e, mert a refluxhoz hasonlóan hányingerrel volt a problémám, de ez mégis másmilyen volt. A dokim azt mondta hogy első héten lehetnek mellékhatások. Mivel csak napi 20mg ppi-t szedek, az is lehet hogy az túl kevés.

Mindenesetre a fő kérdésem az lenne, hogy nektek milyen gyorsan működött a PPI? hogy indult nektek ezzel a gyógyulási folyamat? Van hogy közben is visszaestek, vagy erősebb reflux tünetetek lesz? Ti mennyit szedtetek/szedtek, szerintetek mennyi az ideális mennyiség? Nektek idővel megszűnt a puffadás tőle (már ha egyáltalán volt)?


2020. máj. 10. 19:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!