Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan ne legyek beteg?

Hogyan ne legyek beteg?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kezdek megbetegedni, mit tegyek hogy ne jöjjön ki rajtam?
2020. máj. 11. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne menj ki a szabadba,maradj otthon és pihenj,szedj vitamint,.
2020. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aludj eleget éjszaka (legalább 8 óra 20 percet), ne állíts be ébresztőt, igyál eleget (testsúlyod alapján napi 450 ml/10 kg), csak addig egyél, amíg éhesnek érzed magad, és lehetőleg az legyen jó minőségű és egészséges (lehetőleg sok zöldség, gyümölcs). Egyél sokféle vitamint (C-vitaminból 6 gramm/nap egyenletesen elosztva, D-vitaminból legalább 2000 NE). Mivel nem írod, hogy mik a kezdődő tüneteid, így általánosságban ennyit tudok ajánlani a mostani állapotodra. Nem vagyok orvos, de ezeket már kitapasztaltam, és ezekkel általában a tünetek kifejlődése nélkül szoktam átesni betegségeken. Jobbulást!
2020. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért pont 8 óra 20 percet kell aludni? Csak nem azért, mert ennyi a munkaidő az irodában, 20 perc ebédidővel ?
2020. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Mark Opp ( [link] alváskutató a kutatásai során azt tapasztalta, hogy amikor egészséges embereket hagytak addig aludni, ameddig jólesett nekik, az alvás hossza fokozatosan növekedett, egészen addig, amíg be nem állt 8 óra 20 percre. Ráadásul ez nálam - ahogy az előző válaszomban is leírtam - a gyakorlatban kitapasztalva is bevált kezdődő betegségek esetén, ezért is ezt javasoltam a kérdezőnek.
2020. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nálam a 8 óra 20-hoz pont, hogy csökkennie kéne. Sőt, ha addig aludhatnék, ameddig akarok 2 számjegyű lenne az óra :)
2020. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!