Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szabó bütyök kis labujj alatt...

Dzseni5555 kérdése:

Szabó bütyök kis labujj alatt valaki?

Figyelt kérdés
Kis lábujjam alatt nott egy. Kis bütyök az orvos phlogosam kenocsot írt fel ra hatásos? Volt mar valakinek butyok a laban es mutet nelkul eltunt? Egyébként nem faj csak megvan dagadva fog ez meg noni? Fog fájni?? Muszaj a mutet hogy eltunjon?

2020. máj. 14. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van a kislábujjamnál, bár ott kisebb mint a ngylábujj mellett. Igazából évek óta egyre rosszabb a fájdalom, pedig még fiatal vagyok. A cipőim jó minőségűek, szélesek, de szinte így is gyulladt állandóna. Szerintem majd műteni kell, de erre még nem vagyok készen, mert elég komoly a műtét. Ha van kérdésed írj nyugodtan:)
2020. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is pont a kislabujjam alatt van nemtudok vele mit tenni hogy le menjen nem faj szeles cipokben enis szeles cipot hordok inkább nem faj mezítláb sem legtobbszor inkabb igy. Vagyok ithon. Nemtudok vele mit tenni kenegetem bőr gyulladás kenőccsel borogatom hideg vizes kendovel de semmi se nem no se nem faj de nemis megy le..
2020. máj. 21. 11:19
 3/9 A kérdező kommentje:
En is felek kimuteni neked miota van a kislabujjad alatt bütyök? Nemtudom felek kimuteni mert juniusba vissza kell mennem suliba gyakorlat is lesz es tudom mutet utan 6 het a gyogyulas márpedig en máv jegyvizsgálónak keszulok es félek ha meg mutetem nemfognak engedni gyakorlatra se.
2020. máj. 21. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem középiskola óta van, akkor elmentem egy ortopédiai rendelésre és ott mondta az orvos hogy egyszer majd meg kell műteni, azóta nyilván még jobban fáj. Neked milyen jellegű a fájdalom? Egyébként biztos hogy bütyök, nem lehet hogy tyúkszem, az is elég fájdalmas, nekem a második lábujjon van...esetleg le tudod fotózni? szerintem menj el orvoshoz és ő megmondja ezt műtik-e, de ha még nem olyan nagy és fáj akkor érdemes minél előbb, mert úgy egyszerűbb a műtét. főleg, hogy neked állómunkád lesz mert nekem irodai munka mellett is iszonyúan fáj
2020. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostanaba jott ki marcius aprilis kornyeken nem olyan nagy meg es nemis faj szeles cipokbe se faj voltam mar vele orvoshoz haziorvos azt mondta jarjak szelesebb cipokbe irt ra kenocsot es mondta borogassam hideg vizes kendővel megmondta hogy ez bütyök azt mondta talan mar nemfog nőni deha megis es fájni fog kikell műteni. Egyébként nem faj mezítláb sem zokniban se faj csakha szűk cipot huzok
2020. máj. 21. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem fáj még varhatsz a műtéttel, és inkább akkor csináld meg amikor már stabilan dolgozol. Vagy a kinézete zavar?

Egyébként azt tudod mi okozta a butykod? Nem vagy ludtalpas?

2020. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ludtalpas vagyok
2020. máj. 22. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyire súlyos? Ha mondjuk a blokád is bedol úgy simán lehet ez okozta... Betétet hordasz ra? Nekem is volt ludtslpam, de elmúlt szerencsére, viszont a bütyök már kialakult sajnos
2020. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen hordok
2020. máj. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!