Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezd kialakulni bütyök a...

Kezd kialakulni bütyök a lábamon, tornával ezt meglehet akadályozni?

Figyelt kérdés

Vagy örökletes vagy szorított a csizmám, és most úgy tűnik kialakulóban vannak a bütykök a agylábujjamnál.


Használt bárkinek a lábtorna, hogy ne súlyosbodjon, vagy a talpbetét vagy ilyen szilikon bütyökvédő ?


Annyira para , még csak 27 vagyok..



2019. dec. 14. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Hát igen. Ennyi eszük van a nőknek. 10-15 centis magassarkúkban csámpáznak aztán sírnak ha tönkremeg a lábuk...
2019. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, ha nem írom oda...NEM HORDOK MAGASSARKÚT SOHA!
2019. dec. 15. 00:19
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
A tipikus igénytelen Conzerv tornacsuka éppen olyan rossz.
2019. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy cipő okozza,sőt... Nekem is ilyen és sosem hordok olyat ami törné,nyomná a lábam. Divatos, de mindig kényelmes cipőt veszek. Egyszerűen van akinél csak úgy kialakul. Nem igazán lehet ellene tenni, bár erre is reklámoznak bizonyos betéteket, de azt mondják hasztalan. L
2019. dec. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy puszi rá:

[link]

2019. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
39%
Lábtorna biztos nem. Inkább használj kényelmes, jól belső kialakítású cipőt, nem ilyen mai menő tornacipőket, amiben van megfelelő harántemelő, mert abban mindenkinek ilyen lesz a lába 5-10 év múlva.
2019. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó tök feleslegesen mondod neki. Egyébként én ezt komolyan nem értem, a magassarkúkban még látom a rációt, szexi, kiemeli a vádlit, feneket stb...

De ezek a tornacsukák... Szakadtak, igénytelenek, gyakorlatilag nincs normális talpuk, nincs normális velső kialakításuk, de persze ultra menők... Aztán megy a sírás, hogy tönkremegy a lába...

2019. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
#7:így van!
2019. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban csak a műtét segít. De ha kezdetleges akkor olyan bütyök elleni cucc is segíthet, amit ha felveszel érzed, hogy feszít kicsit. Én mindig "mai menő tornacilőt" hordok vans, adidas, nike és jordan márkájút és soha nem volt semmi baja a lábamnak:))
2020. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!