Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanás nőtt az anyajegyembe,...

Pattanás nőtt az anyajegyembe, nem figyeltem és megpróbáltam kinyomni, majd leesett. Baj van? (Gyors válaszokat légyszi)

Figyelt kérdés
Elég apró és lapos anyakegyről van szó. Szóval igen, belenőtt egy pattanás, elkezdtem kinyomni, majd amikor észrevettem, hagytam inkább. Bevarosodott, és ma leesett a var, és már nem barna ott a bőr, halványan látszik hogy hol volt. Nem viszketett, fájt vagy vérzett. Ez jelenthet rosszat?

2020. máj. 17. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs, velem is megtörtént már ugyanez, elmentem orvoshoz és furcsán nézet mit akarok, ha már nincs is ott semmi. :) Egy anyajeggyel kevesebb és kész. Ha lesz később vele valami, újra kisebesedik, viszket vagy elszineződik, akkor mutasd meg orvosnak, de egyébként nyugodtan elfelejthetet. :)
2020. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor azthiszem megnyugodhatok:)
2020. máj. 17. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem anno az anyajegyem mellett pár mm-vel volt pattanásom amit addig nyomkodtam hogy az anyajegyre ráment a sebe.

A sebeket is nagyszeretettel vakargattam majd az anyajeggyel együtt lejött. majd normálisan begyügyult a heg, én is gondoltam, hogy 1-el kevesebb majd pár hónap múlva megjelent újból, ugyan akkorában csak kicsit oválisabban.

Semmi baja.

2020. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!