Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magától leesett az anyajegyem,...

Magától leesett az anyajegyem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy hatalmas anyajegy a nyakamon, sajnos elég gyakran piszkálgattam is. Felbillent az egyik széle és fokozatosan levált az anyajegyemnek fele, másik fele még ott van de nem stabil az sem. Nem éreztem egyáltalán semmit, nem fáj nem vérzik. Szerintetek muszáj ezzel orvoshoz menni? Csak mert nincs pénzem rá, lehet ebből valami bajom?
2010. júl. 14. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok bajod lehet ebből! El is rákosodhat! Orvos!
2010. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ám ingyenes bőrgyógyászat is, ahol megnézik. Nehogy később baj legyen belőle. Meg ez tök furcsa, hogy egy anyajegy leesik csak úgy.
2010. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:s köszi a válaszokat
2010. júl. 14. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
minden sztk-ban van bőrgyógyászat, minél hamarabb menj orvoshoz!
2010. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem volt is olyan! kb 5-6 éve és azóta sincs semmi bajom. nyoma sem látszik. :) szal nem kell feltétlenül megijedned, de azért menj el orvoshoz h megnyugodj
2010. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. júl. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!