Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy "sérülés" miatt leesett...

Egy "sérülés" miatt leesett az anyajegyem. Esetleg ez elindíthat valami rosszindulatú folyamatot?

Figyelt kérdés
Nemrég szőrtelenítettem epilálóval a hónaljamat, amin van egy egészen apró, kiálló anyajegy. Az epiláló az oldalát éppen egy kicsit meghorzsolta, ettől ugyebár vérezni kezdett. Bekentük krémmel, nem volt semmi baja, viszont utána gondolom sokkal gyengébben tartott, ezért azt hiszem miközben öltözködtem, leesett. Szóval nem napozástól, leégéstől sérült meg/esett le, hanem egy testi sérülés miatt. Úgy tudom, az a nyomósabb helyzet, amikor egy anyajegy önmagától esik le, viszont nem tudom, hogy ebben a helyzetben mire kellene gondolnom, lehet-e belőle bármi problémám. Mit kellene tennem?

2013. jún. 21. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz megnézetni, akár el is fertőződhet!
2013. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó(!) esetben csak elfertőződik ! Én a biztonság kedvéért elmennék bőrgyógyászhoz !
2013. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is leesett, de szerencsére semmi bajom nem lett belőle, hamar begyógyult, nem lett baj. Bőrgyógyásznál én is voltam, lefertőtlenítette csak és mondta hogy 1 hét múlva látni szeretne, akkor visszamentem látta hogy nincs semmi baj így mondta hogy akkor ezt megúsztam.
2013. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!