Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet valaki fiatalon...

Hogyan lehet valaki fiatalon krónikus beteg?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nemrég egy cikkben olvastam, hogy a 65 felettieknek is csak 25%-a krónikus beteg és ők a legveszélyeztetettebb a koronavirus miatt. Viszont itt a gyk-n is néha olvastam már 1-2 huszonéves kérdését, hogy ennek meg annak ilyen-olyan autoimmun meg cukorbetegsége van. Ezeket az embereket ennyire nem érdekli az egészségük, hogy már fiatalon betegek? Mi lesz majd velük 70 évesen ha egyáltalán megérik majd?

2020. máj. 28. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ypszilon1980 még egyszer, mert a lényeget nem érted. Kétféle cukorbetegség van, az egyik kialakul, a másikkal együtt születsz, nem alakul ki.
2020. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
#11:ezt senki sem cáfolta. Akkor fogalmazok úgy, hogy a tünetek megjelenése nem feltétlenül befolyásolható.
2020. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Akkor fogalmazok úgy, hogy a tünetek megjelenése nem feltétlenül befolyásolható." - Ez meg a 2-es típusú cukorbetegségre nem igaz, mert az akár megelőzhető is lehet.
2020. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
OFF: masnak is kuldott pm-et egy jehova? ez az uj modszeruk a tagtoborzasra? a kerdesnek semmi koze a vallashoz, mit akarnak itt??
2020. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Nem tudom, én 2 éves korom óta vagyok autoimmun beteg... biztos nagyon tudatosan rombolhattam már akkor az egészségemet :D (ja, nem :D).
2020. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!