Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha súlyos szívritmuszavarom...

Ha súlyos szívritmuszavarom lenne ami kórházi kezelést igényel ugye rosszul lennék?

Figyelt kérdés
Már fél éve van. Mióta szedek kálciumot magnéziumot és kevesebb a stressz az életemben már nem olyan rossz a helyzet. Tudok sétálni, szobabiciklizni, felmenni a 4.re megállas nélkül, nem faj a mellkasom, nem vagyok rosszul csak ijesztő az érzés. Már van időpontom a kardiológiára csak hónapokat kellett várni meg a járvány is közbeszólt. Félek, hogy azonnal kórházba utalnak. Nem tudom készüljek e erre vagy a leírtak alapján azért megúszom ambulánsan a dolgot? Tudom senki nem tud táv diagnosztizálni de talán akinek volt már hasonló felreütések nagyobb bobbanások, vagy lefekve vert össze vissza de az már a kálcium+magnéziumtól elmúlt. Eléggé félek mi lesz.

2020. máj. 29. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyen félreütéseket elég sokan érzékelnek, szóval attól még, hogy ezt érzed, nem valószínű, hogy nagy bajod van. Attól meg végképp ne parázz, hogy kórházba utalnak, hát utaljanak, akkor mi van? Pont az a lényeg, hogy alaposan ki tudjanak vizsgálni. Ma már egy csomó-csomó mindent tudnak gyógyítani, amit régen nem tudtak.
2020. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mióta volt egy nagy műtétem (nem szív) azóta fóbiam van a kórhazaktól. Mar ha meghallom a mentő hangját össze szorul a gyomrom.
2020. máj. 29. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hónapokig bírsz várni a kardiológiára, biztos, hogy nem utalnak kórházba. Ne viccelj már! Amúgy ha ásványi anyagokra javult a helyzet, akkor lutya bajod. Közepes súlyos esetekre szednek béta blokkolókat, de neked még az sem kell. Szóval nincs miért parázni.
2020. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"kutya" akart lenni :)
2020. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A félreütés lehet sima extrasystole,ami igen gyakori es sokszor kezelni sem kell. De annak nem kellene mellkasi fájdalmat okozni,így lehet komolyabb baj is. Nem minden osztály egyforma, ha be kell feküdni úgysem tudsz mit tenni. A lényeg,hogy megnézzenek és ha kell,meggyógyítsanak.
2020. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem lehet, hogy a pániktól ver össze-vissza a szíved??? A leírásod alapján elég szorongó vagy.
2020. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló a tünetem, nagyon gyakran kihagy, a galagonyakapszula sokat javított rajta. Mivel te pánikolsz is, néha vegyél be egy fél szem nyugtatót, ha az összerendezi, akkor nem szíveredetű a probléma, inkább lelki.
2020. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5. Nem fáj a mellkasom pont azt írtam. Mikor össze vissza vert sem voltam rosszul csak megijedtem. A munkahelyen iden extra stressznek voltam kitéve akkor kezdődött plusz utána apukám beteg lett és egy hajszalon múlt az élete az még rárakott a dologra. Már alig éltem akkor folyton szédültem meg kába voltam. És folyton sírtam meg sehova bem volt erőm menni. A vírusnak köszönhetően ki tudtam pihenni magam végre és apukám is meggyógyult. Azóta jól érzem magam és a szív eredetű tüneteim is csökkentek az állóképességem is összehasonlíthatatlan meg elég jó kedvem is van és nem vagyok folyton álmos. Nem direkt vártam eddig az orvossal. Januárban kaptam a beutalót és április végere adtak időpontot. Amit lemondtak a járvány miatt. Mentem volna én azonnal ha lehetett volna.
2020. máj. 29. 22:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem az a legvalószínűbb, hogy a lelki okokat kell csak majd kezelni. A magnézium elvileg erre is jó hatással van, szóval azért is segíthetett.
2020. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A lelki okokon a pihenés, sok alvás, testmozgás és a szeretet meg.a.jó társaság segít. :) Szerencsére 1 hét múlva pont ez következik. :)
2020. máj. 30. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!