Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Migrénesek! Nektek szoktak...

Migrénesek! Nektek szoktak ilyen tüneteitek lenni?

Figyelt kérdés
Még év elején jártam meg a kórházat, akkor féloldali fejfájással, és látászavarokkal kerültem a neurológiára (megjegyzem 21 éves vagyok), mindenféle vizsgálat volt(koponya MR) és több tucat orvos vizsgált, de nem találtak szerencsére semmit. Migrént állapítottak meg nálam és tenziós fejfájást, írtak fel erős fájdalomcsillapítót és ennyi. Mostanában újra előjöttek a panaszok egy kicsit kiegészülve egyensúly zavarokkal és bizsergéssel a lábamban, illetve volt hogy úgy fájt fejem mintha vér szállt volna a fejembe, ilyen érzés volt és kicsit zsibbadt az arcom is. Ezek a tünetek nem folyamatosak, általában frontoknál jönnek elő, mert időjárásérzékeny vagyok alapból és korábban is fájt a fejem csak nem így. Most megint érzem, de most is olyan hogy van amikor elmúlik és utána visszajön, úgy is szokott fájni a fejem hogy lüktet benne a fájdalom, először hányingerem is volt. Elég ijesztő. Nektek is szoktak hasonló tüneteitek lenni? Vagy nektek milyen? Meddig tart? Nekem akár 1-2 hétig is eltarthat. Köszi a válaszokat

2020. máj. 31. 19:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nekem is olyan amilyen neked, mintha hajón lennék, inkább ilyen egyensúly zavar féleség. Ha a fejemet oldalra fordítom vagy lehajolok és vissza fel, akkor rosszabb.
2020. júl. 5. 11:36
 12/14 A kérdező kommentje:

amúgy fullra ugyanazok a tüneteim voltak az elmúlt pár hónapban mint neked. :(

Te kivizsgáltattad magad?

2020. júl. 5. 11:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Ki hát. Minden oke volt. Mèg nyaki MR eredmenyre varok.

Vannak gyogyszerek amiket migren megelozesre irnak, es naponta kell szedni. Ha tenyleg migrentol vagy igy akkor azok tudnak segiteni, bar teli vannak mellekhatasokkal sajnos...

En mar az ong y ilkossagot fontolgatom... nem tudok ezekkel a tunetekkel nem h egyutt elni de megmaradni sem. 0-24 minden nap.

2020. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De ne add fel, nekem is vannak gyakran tuneteim es ijesztoek. Lehet a rengeteg gyogyszer csak rontja, en csak akkor veszek be amikor tenyleg nagyon faj a fejem. Ne add fel tenyleg! Elmulik, van akinek kronikus
2020. júl. 5. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!