Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér vagy mi lehet?

Aranyér vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
20eves lány vagyok. Egy pár hónapja erőlködés hatására ki jött az aranyerem. Egy nagy dudor jelent meg a végbélnyílás és a gátam között. Ekkor még nem volt fájdalmas és csak kívül éreztem. Egy ideig éreztem majd utána nem, aztán megint elojott, és néha eltűnt. Majd valamiért elkezdett fájni szekelesnel olyan erős tűszúrás szerű fájdalom, viszketessel, vérzés csak nagyon ritkán fordult eddig elő. Majd kuppal és kenocsel elmúlt. Viszont most 3napja valamiért nem tudtam reggel wczni. Erolkodtem amit nem kellett volna de semmi. Majd mikor kellett volna nem tudtam wczni így vissza tartottam és mikor tudtam nagyon fájt és kiverzett. Azóta nagyon fáj minden szekelesnel. Ismét kupozok de nehezen akar elmulni a fájdalom. Székletlágyító teát is ittam az este aminek hatására van és hígabb de így is fáj csip, szúr, viszket. Nem tudom mitévő legyek nagyin kellemetlen.

2020. jún. 3. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennél többet nem nagyon tehetsz, amúgy nem gyógyul könnyen.
2020. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a krém segít felgyorsítani a gyógyulást, de wc-n ne erőlködj most. Ha nem jön, hagyjad, igyál teát, meg sok vizet, és majd sikerül.
2020. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!