Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha köhögés miatt megyek...

Ha köhögés miatt megyek orvoshoz akkor karanténba kerülök?

Figyelt kérdés
Ha egyébként nincs semmi bajom, szerintem vagy allergia vagy pedig valami pszichés alapú köhögés. De ilyen állandó, pontosabban így bizonyos időközönként előjön. És rohadtul idegesít már, sajnos nem mentem sosem orvsohoz mert mindig csak május júniusban jön elő. Na meg persze telenként is mindig gödhös vagyok.
2020. jún. 8. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, tarkón lőnek.

Mi a bánatért nem mész orvoshoz?

És most ne a vírusra fogd, hiszen télen is "gödhös" vagy.

A május, június, pedig a pollenek virágkora. Az allergiás asztmáról, meg már ne is beszéljünk.

2020. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utálok a körzetimhez menni, lerí róla, hogy nem szívesen fogadja a betegeket.

Rengeteget kell várni, random hívja az embereket be. Aztán úgy sem jutunk előre semmivel.

2020. jún. 8. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van a kérdezőnek, a házi orvosokat gyakran kerülni kell, mert valóban alkalmatlanok a feladatukra. Nem azt mondom, hogy buták, nyilván nem, csak sz arnak bele az egészbe.
2020. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

70+ os orvosnő, sz arik az egészbe tényleg ahogy a 3-as írta, mindig olyan érzéssel megyek oda, mintha szégyenkeznem kéne. Állandóan gyógyszert ír, hiába jön elő mindig májusban ez a köhögés.

Egyszer ételmérgezést kaptam akkor meg én voltam leszidva, hogy lehetek ilyen szerencsétlen a 21. században ételmérgezést kapni.

Na meg arról nem is beszélve hogy mikor nappal dolgoztam és 2 után mentem, rám lett szólva hogy menjek délelőtt az aszisztens részéről. Ott mondjuk aztán rendes volt az orvosnő, mondta hogy menjek nyugodtan délután. De ez is olyan hogy délután nem igazán szeretnek dolgozni.

2020. jún. 9. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A koronavírus legjellemzőbb tünetei: magas láz, száraz köhögés, fáradékonyság. Ha ezek a tünetek egyszerre állnak fent, akkor fertőzés gyanú van.
2020. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!