Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan készülsz a koronavírus...

Hogyan készülsz a koronavírus második hullámára, szerinted melyik hónapban lesz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 23:03
A kérdező szavazást indított:
2020.szeptembertől
2020.októbertől
2020.novembertől
2020.decembertől
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
F@szság az egész -_-
2020. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon fel van hypolva ez az egész koronavírus. Ha egészséges vagy, és gyakran kezet mosol (ami az egész vírus előtt is egy természetes dolog volt), akkor nincs mitől tartanod. Én speciel sehogy nem készülök a második hullámra. Csak otthon maradok, és ha szükséges elmegyek vásárolni. Igaz, hogy nem vicc, és konolyan kell venni, de ez már sok, amit az emberek művelnek. Itt elsősorban nem a fiataloknak, és a felnőtteknek kell félniük, hanem az időseknek, és akiknek gyenge a szervezetük.
2020. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A jelenlegi óvintézkedéseket ha mindenki betartja, akkor nem sok esély van elkapni. A terjedés csupán az emberek igénytelen viselkedése miatt lehetséges, amikor 2-3 éves emberek módjára viselkednek egyesek (szájba nyúlkálás, össze-vissza köhögés, köpködés, stb.).
2020. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

De ez kit nyugtat meg? Az emberek nagyon nagy része így viselkedik.

Szembeköhögi, pofán tüsszögi a másikat, a képébe ásít... jó hogy le nem okádja.

Nem tudom, hogy ezeknek mind nem volt anyjuk aki megtanította volna az alapokat? -.-

2020. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónak osztom a véleményét.
2020. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
#4 :'D
2020. jún. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%
Szerintem lehet nem is lesz. Ha meg igen, akkor majd leghamarabb csak 2021 január vége felé
2020. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
én sehogyan nem készülök, elegem van, hogy még az első is épphogy lemegy/lement, már a másodiktól vannak az emberek befosva, ahelyett hogy azt élveznék, hogy ismét "szabadság" van....
2020. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Egészen pontosan szeptember 14
2020. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!