Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek kezdődött hasmenéssel a...

Kinek kezdődött hasmenéssel a koronavirus?

Figyelt kérdés
Akik már elkaptak/ kozelbol ismernek olyat, aki elkapta, hogy kezdődött ? Milyen volt a lefolyása? Tudnátok mesélni kicsit?

2020. jún. 2. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Ha neked éppen hasmenésed van, akkor ne aggódj feleslegesen. Hipochonder típus vagy talán?


Mellesleg, eléggé visszás a kérdés megfogalmazása: Hasmenés... milyen a lefolyása? :-[

2020. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én átestem rajta. Nekem hasmenés nem volt, az első pár napban ilyen általános kimerültség, étvágytalanság, nagyon erős fejfájás (kb lángolt a fejem), és kb. egy hétig állandó hőemelkedés/láz. A második héten már jobban éreztem magam, de akkor jöttek a megfázós tünetek, orrfolyás, stb.


Ami megkülönböztette számomra egy influenzától, az a "lángoló fej" érzése, és hogy a nyalkahartyam extrém módon kiszáradt. De 25 évesen nem volt semmi extra.

2020. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasmenéssel kezdődött (eleve vannak emésztési problémáim, így nem csoda, annyira nem gyakori), estére hőemelkedésem is lett. 3 napig tartott ez az állapot, rosszabb nem lett, a testhőmérsékletem sem ment 37,8 fölé, ezen túl még egy hétig fáradt voltam, de nálam ennyivel lezajlott (gondolom mert fiatal vagyok). Tesztelni azért teszteltek, mert érintkeztem koronás személlyel.

21/L

2020. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!