Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami vírus lehet?

Ez valami vírus lehet?

Figyelt kérdés

Hello!

Elég kellemetlen a helyzet, nem tudom hova tenni. Ma harmadik napja, hogy valami nem oké emésztésemmel. Első napon mentem vagy négyszer székelni, ami hígabb volt, de alig jött valami. Második nap már csak háromszor, de akkor is gyikfing mennyiség jött. Igyekszem sokat inni és óvatosan enni. Mára kétszer voltam picit, de állagra még mindig nem oké.

Az nekem a fura, hogy ha el is kapok valami ilyen nyavaját, általában az "átfut" rajtam és folyton futok és sok jön. Most viszont nem gyakran és akkor is kevés.. Lehet ilyen hogy apránként ürül ki? Mellesleg nincs lázam és nem fáj semmim..



2020. jún. 10. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak olyat ettél/ittál, ami nem igazán tetszett a hasadnak. Szedj Normaflore-t vagy széntablettát. Bár, a tablettára sokan azért nem adják le a voksot, mert azt vallják, jobb, ha inkább kijön, aminek ki kell jönnie.
2020. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Délutánra lett étvágyam már, pedig eddig undorom volt sol kajától. Azóta egyszer jött picit formáltabb széklet, lehet megmaradok :D
2020. jún. 10. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne. Jobbulást! Minden jót kérdező! 😊
2020. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mára ugyanez a helyzet. Egyszer voltam reggel, akkor megint világosbarna, lágy széklet. Azóta semmi.
2020. jún. 11. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak valami vírus, ami magától elmúlik, ha egy hétig nem változik, azért keress fel egy orvost.
2020. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ilyenkor normális, hogy büdös a bélgáz? :D mármint hasmenés esetén.
2020. jún. 11. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális. Minden esetben büdös.

A fing az egy elektromos szikra, amely dudával jelzi, hogy a sz@r a kanyarban van.

Vagy pedig egy szélnek eresztett vándor muzsikus.

2020. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindig büdös amúgy, de most 1-2 néha kifejezetten az :D
2020. jún. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!