Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz okozta szívritmuszavar?

Stressz okozta szívritmuszavar?

Figyelt kérdés
1-1,5 hete érzem, hogy néha kihagy egyet a szívem és aztán egy nagyobbat dobban. Van, hogy sokszor egymás után, van hogy sokáig nem csinálja. Ma picit nyugisabb napom volt és ritkábban éreztem. Ez a hét viszonylag pörgős volt, és a tünetek egyik napról a másikra jöttek. Lehet, hogy a stressz miatt van?

2020. jún. 15. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen valószinű, nekem ha kapkodok akkor is előjön
2020. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stressz, kimerültség, izgalom hatására is lehet szívkihagyás. Okozhatja még szorongás,pánik. Extraszisztoléra jó a magnézium, a Q10, b.vitaminok. Egy vizsgálat is jó lenne.
2020. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem órákon keresztül 110-120 között volt a pulzusom, iszonyat rosszul éreztem magam, azt hittem, elpusztulok. Az utóbbi 15 évben már sok ilyen rohamom volt. Többször jártam ügyeleten, kardiológián, soha nem találtak semmit. A diagnózisom generalizált szorongás és pánikbetegség. Rettenetes dolog.
2020. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ennél sokkal durvább volt. Konkréten percekig össze vissza vert. Főleg fekvő helyzetben. Fel évet kellett várnom a kardiológiai időpontra ahol csak egy ekgt voltak hajlandók csinalni. Amin semmi nem latszott az orvos lerazott azzal hogy biztos a refluxtól van pesig tuti nem. Mert 2 hónapja szedek kalciumot a magnezium mellé es azota ezek az össze vissza ütesek elmúltak mar csak 1 -1 nagyobb dobbanás van. De szerinte nem a kalcium mulasztotta el. Pedig a refluxomar nem kezeltek semmivel és nem lett se jobb se rosszabb. Szóval kb leraztak hiaba kért a beutalón a haziorvos holtert nem tettek fel mert még nem faj a mellkasom és nem ajultam el. Kb ez kell ehhez hogy foglalkozzanak veled. Az nem zavarta az orvost hogy gyakran szédülök es folyton álmos vagyok. :( próbald meg a kalciumot sokaknak segitett. Vesztenivalód nincs vele. En 400mgot szedek mellé 200mg magnéziumot. Barmit mond az orvos ahogy elkezdtem szedni napról napra jobb lett. Veszteni valod nincs vele.
2020. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!