Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rettenetes gyomorgörcsöm van,...

Rettenetes gyomorgörcsöm van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma már nem tudok orvoshoz menni, holnap is kétes a dolog. Pár napja görcsölget a gyomrom, nem tulajdonítottam neki túlzott jelentőséget, ma azomban rettentően görcsöl és ég a nyelőcsövem, valamivel csillapítani tudom? Mindenképp megyek orvodhoz, de szeretném ahhoz megérni a holnapot.
2020. jún. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre, mást nem tudok mondani. Nem muszáj várni akár holnapig sem.
2020. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Refluxra utaló jelek! Igyál kamilla teát. Vehetsz be 1 kiskanál szódabikarbónát. A lényeg, hogy diétázz! Mit ettél? Ne egyél zsírosat, fűszeres, lisztes dolgokat, csokis, cukros ételeket. Egyenlőre tejterméket sem. Lehet zadkását, sóskrumplit, zöld színű zöldségeket párólva, valamint tapasztalod ki, mitől?
2020. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem a tegnapi maradék amit megette elcseszte a gyomrom. Vettem be egy görcs és puffadás oldót, most még mindig görcsöl, de már nincs úgy felfúvódva. Csak mentatea volt itthon, azt ittam. Remélem holnapra elmúlik. :S íközben utána néztem milyen házi praktikák vannak gyomorrontásra, de rá kellett jönnöm hogy semmi nincs itthon.
2020. jún. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!