Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi fájdalom 16 évesen?

Mellkasi fájdalom 16 évesen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon nem bírom a stresszt. Volt 1 évem, amikor minden összejött. Ezt most nem részletezném, de az idegrendszerem annyira legyengült, hogy egyszerűen sima stresszes helyzetet sem bírom. Mindenen idegeskedek, bármi legyen az. Szapora szívveréssel kelek/fekszek, állandóan érzem ahogy ver a szívem, mint akinek mindjárt fel kell olvasnia egy verset ország világ előtt. A probléma az az, hogy fáj a mellkasom is már 4 napja. Van hogy jobban érzem magam, és van, hogy nagyon fáj. Általában lélegzésre intenzívebb a fájdalom. Természetesen ettől is mindig megijedek, félek, elegem van! Mitől lehetek ennyire lelkileg leterhelt, és mitől fájhat a mellkasom? Ez valóban az ekkora mértékű stressztől lenne? Egyszerűen el tudnék már ájulni...

2020. jún. 19. 10:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg hát gondolom ha szívroham lenne 4 napja akkor már nem itt írnék.. Igen, ilyenek is megfordulnak a fejemben, egyszerűen elmebeteg vagyok!
2020. jún. 19. 10:20
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha és a szegycsont mögött, vagy bal oldalt fáj, ahol van a mellbimbóm kb. És nem tudom meghatározni hogy szúró vagy tomp fájdalom. Egyszerűen nem tudom megfogalmazni. Van hogy szúr, van hogy tompa..
2020. jún. 19. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod, kb mekkora a pulzusod, és mérnél hozzá egy vérnyomást?

Ez tipikus pszichoszomatikus tünetegyüttes, biztonság kedvéért egy kardiológiai kivizsgálás javasolt, esetleg kis dózisú béta-blokkoló. Ez csökkenti a stressz hatásait, a szívnek is nagyon kedvező.

2020. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb 83, tegnap este volt 70 valamennyi is. A vérnyomásom 117-135 között mozog, de volt rá példa hogy 150 volt mert annyira ideges lettem valamiért.
2020. jún. 19. 12:13
 5/10 A kérdező kommentje:
A hátam is fáj egyébként
2020. jún. 19. 12:16
 6/10 A kérdező kommentje:
De pl így napközben lelassul a szívverésem, normálisnak mondható, de ugyanúgy fáj egy picit a mellkasomnál, mindig máshol. Mondjuk most a szegycsontombál lent. De van hogy baloldalt a mellbimbómnál. Kb olyan érzés mintha beragadt volna oda a levegő
2020. jún. 19. 12:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Most bevettem ma már 2x Valeriana Relaxot, az jót tehet nem?
2020. jún. 19. 12:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja meg állandóan a szívemhez rakom a kezemet és figyelem hogyan dobog, ha valami nem olyan ahogy “lennie kellene” egyből úgy beparázok hogy sírni tudnék
2020. jún. 19. 12:23
 9/10 A kérdező kommentje:
A mai nap fénypontja egy gyönyörűséges pánikroham volt! Ezzel az a baj, hogy 1 napot is nekem konkrétan túlélni kell, sosem tudhatom mikor jön rám egy roham vagy bármi! Ez borzasztó
2020. jún. 19. 23:21
 10/10 anonim válasza:
Bazki menj pszichológus hoz
2020. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!