Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy cukorbeteg...

Lehetséges, hogy cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Rossz szájíz, pedig rendszeresen mosok fogat meg minden. Hirtelen rosszul szoktam lenni, elkezdek szédülni és izzadni. Rengeteget iszok, mert mindig szomjas leszek. Ha felállok az ágyról vagy valahonnan elsötétedik minden és ha nem kapaszkodok meg el is esek. Cukorbetegség lenne? Minek a tünetei?

17 éves lány



2020. jún. 19. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy asztmás is vagyok.
2020. jún. 19. 10:21
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy kicsit vársz, előhalászom a varázsgömbömet.

Orvoson nem gondolkodtál még?

2020. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is lehet, akár más is. De érdemes lenne elballagnod a háziorvoshoz és megbeszélni vele ezt az ügyet, valószínűleg elküld vérvételre, azzal gyorsan kiderül, hogy cukorbetegség, vagy sem. Szerintem neki lesznek más ötletei is a cukorbetegségen kívül, úgyhogy ki fog kérdezni és esetleg más vizsgálatokra is elküld.
2020. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, természetesen orvoshoz is akartam menni, csak kíváncsi voltam mi vár :)
2020. jún. 19. 11:27
 5/7 A kérdező kommentje:
*akarok
2020. jún. 19. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmire sem várj..azonnal menj orvoshoz egy vérvétel miatt, mire odajutsz az is pár nap..abból több megállapitható. Mindig arra gondolj..minél hamarabb kiderül a hiba annál jobban tudnak segiteni.. Nem biztos hogy cukorbetegség, más egyszerübb is lehet pl vashiány..nem kell komolyra gondolni..de valami hiányzik az bizos. Üdv
2020. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Le írok 2 internetes oldalt ott pontosan meg tudod mik a cukorbetegség tünetei de menj orvoshoz mert a cukor szintet pillanatok alatt meg nézik és jó esélye van annak, hogy más problémád van én nem akarok tippelni de sok minden ki válthatja pl: vérnyomás, stressz, kevés folyadék bevitel, diétázás, stb. Keresési eredmények

Internetes találatok


Ezek a cukorbetegség tünetei, figyelmeztető jelei - WEBBeteg

www.webbeteg.hu › cikkek › cukorbetegseg › cukorbe...

2018. márc. 26. - A cukorbetegség eltérő tünetekkel jár a betegség különböző típusai esetén. Tévhit, hogy a szomjúság és a ... 11/1 Mi a cukorbetegség? 11/2 A ...


A cukorbetegség 10 figyelmeztető tünete - HáziPatika

www.hazipatika.com › ... › Belgyógyászat › Cikkek

2014. dec. 11. - A cukorbetegség tünetei között szerepelhet a szomjúság, a hirtelen ... A cukorbetegség 10 figyelmeztető tünete ... Lábdagadás: mi okozza?

2020. jún. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!