Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasonló esettel találkoztatok...

Hasonló esettel találkoztatok már? Érdemes vele orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az a helyzetem, hogy ma negyedik napja van ez a fura állapot. Hétfőn 2 hasmenéssel indítottam, kedd, szerdára már csak napi egyszer mentem, mint mikor szokásosan wc-zem, de lágy távozott. Tehát nem rohanok a wc-re, mint mikor az emberen szó szerint fut át egy vírus. Ezen kívül étvágytalanságom van és tegnap este a hasam fájdogált, sokat szellentek. Mértem tegnap délután hőt, 37,2 volt, de ciklusom második felében vagyok, nekem ekkor ilyen 37 körüli néha. Majdnem tök ugyanez volt velem 2 hete pár napra, de akkor fájás nem jelentkezett, viszont gyanítom hogy az gyomorrontás volt, mert éretlen gyümölcsöt ettem tortába, meg eleve sok szart összeettem előtte napokban..

Családom/barátom szerint a kettő nem függ össze és most lehet valami fertőzést ettem be, vagy nem diétáztattam ki magam az előző után, de a stresszt is nagyon mondogatták.

Én csak attól félek, hogy lehet-e ez valami komoly? Nagyon stresszelek ezen, kattogok mert hipochonder vagyok ilyenek fordultam meg a fejembe, hogy crohn vagy ételérzékenység (kivéve a laktóz mert az full nem ettem).

Szerintetek? Ezzel ti elmennétek, vagy még nem?

Bocs ha fura kérdés, de köszi a választ!



2020. jún. 25. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj orvoshoz, legalább nem ide írogatod ki naponta a hasmenésed! Unalmas már!!!
2020. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Öö ez nem hasmenés. Sokan nem tudják mi a gond:


Hasmenés akkor van, ha napi 4-5 vagy többször mész kakálni és az szinte folyik! Ez ahhoz mérten semmi.


Igazából nem akarok okoskodni, de ott írtad hogy feszengsz ezen, meg ide is írogatod mint egy megszállott. Kvára stresszben vagy attól lehet lágy meg étvágytalanság is. Szerintem te is belátod csak tudat alatt spanolod magad. Ha mégegyszer kiírod a te érdekedben tiltalak mert ez nem egészséges hogy ennyire félsz egy mezei kis akármitől.

2020. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg énamúgy fingani is akkor fingok sokat büdöset ha be vagyok szarva, izgulok. Vegyél magne b6-ot, igyál citromfű teát.
2020. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 napon belül nem javul orvos. Nem azért mert a halálodon vagy, hanem mert lehet baktérium. Baktérium = antibiotikum. Kezeletlenül fennmarad/visszatér. A gyümölcstől lehet benned valami, éretlen/mosatlan okozhat ilyet nyáron.
2020. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen meglepő, de ilyet okozhat egy sokkal szimplább dolog is: vérszegénység. Tipikusan étvágytalansággal, rossz közérzettel jár, lehet mellé fejfájás gyengeség és hasmenés is előfordul, mert gyomorpanaszokat tud okozni! Ha seb/afta lenne a szájban az is arra utal.

Nagyon gyakori jelenség, mert sokan nem visznek be elég vasat táplálkozással.

2020. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!