Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Találkoztatok már ehhez...

Találkoztatok már ehhez hasonló tünetekkel (gyerek)?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt az 5 éves fiam szája mellett kijött egy piros folt és 3 napig lázas volt. Kenegettem sudocremmel, lázára nurofent kapott, jól reagált (ha 3 napnál tovább lázas, akkor szoktam orvoshoz vinni, mert itt egyből mindenért antibiotikumot adnak). Egyéb tünet nem volt, sem hasmenés, sem torokfájás, sem nátha, semmi.

Aztán múlthéten énis lázas lettem, ugyanúgy 38 volt, két napig, egyéb tünet nélkül.

Ma megint belázasodott a kisfiam, nurofen egyből levitte. Mi lehet ez?

Az a piros még ott van a szája mellett, de úgy veszem eszre múlik, csak hát megszokta vakarni...

Ezen kívül a lehelete furcsa szagú.

Ha holnap is láza lesz viszem háziorvoshoz.


2019. márc. 12. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem székelt tegnap óta.
2019. márc. 12. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Afta,herpesz?

Hagyd már azt a francos lázcsillapítózást és engedd,hogy rendesen belázasodjon és az immunrendszere a lázzal leküzdje a fertőzést...


Rossz lehelet lehet rossz szájhigiéniától és bakteriális fertőzéstől a garatban pl mandula, vagy lejjebb a gyomorban.

A sudocrem petróleumszármazékot tartalmaz, külföldön nem is forgalmazzák. A szájára,sebre nem való.

2019. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 22:07 köszi a választ.



ma 22:18 nem is értem a hozzád hasonló kommentelők miert nincsenek tiltva erről az oldalról.

2019. márc. 12. 23:11
 4/6 anonim válasza:
Hat en annyit tudok hozzaszolni hogy a 18%ossal nem kell foglalkozni, iq szintje is 18 amint az latszik. Biztos keves szerszam volt a szajaban a mai nap az a baja, majd jol megrakja remelhetoleg a fejet szokas szerint egy group roma srac, es nem fogja mindenhova odabofogni a hulyesegeit a szerencsecsomagja. Hianyzik neki az ondo ize, neger szerszam nem jut neki, nem pazaroljak ra, jo hat a cigus is. Csak egy rakos kutya, ignoralja mindenki a kommentjeit mig megkapja az adagjat 8 c tipusu szifiliszes brokijatol :)
2019. márc. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Javasolnék sok folyadékot mindenesetre, az mindenképpen jót tesz, lázra is, székrekedésre is.


#5ös 19 százalékos válaszoló: Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat! Olyan vagy, mint a lépcsőház, sötét és korlátolt. Téged példaképül kellene állítani - a pesti gyors elé.

2019. márc. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6-os neked sem lehet az a százalék sokkal több egy ilyen kommenttel...Te erre élveztél el ,hogy mocskosan írsz?
2019. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!