Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ültél már tömegközlekedésen...

Ültél már tömegközlekedésen elég koszos/vizes ülésre?

Figyelt kérdés
Ha igen, hányszor és melyik járműveken fordult elő? Lett belőle valami? Mit csináltatok utána, ha nem volt lehetőség rögtön fürdeni és átöltözni? Halálos félelmem vizes/koszos ülésre ülni tömegközlekedésen és sajnos nem első ajtósra bárki felszállhat és meg is teszik.

2020. jún. 26. 13:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy főleg stresszes időszakokban jelentkezik ez a "betegség", pszichológusnál szorongásos pótcselekvésként tekintettek erre. 3 országban kellett megállnom a helyem és fiatal korom ellenére sok stresszes helyzet ért, mivel alapvetően rosszul kezelema stresszhelyzeteket, így még jobban megviseltek ezek a szituációk.

Szeretném felhívni a lehúzó kommentelők figyelmét, hogy sose tudni ki min ment keresztül az életben, mindenki a saját gondjaival küzd meg. A legkevesebb, hogy, ha hasznosat/építőt vagy jót/kedveset nem tudok hozzáfűzvni, akkor nem kommentelek negatívat, ami még irreleváns is.

2020. jún. 26. 15:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 Gondolom felírtad, vagy így észben tartod? Nem semmi ;))) Ez most már biztos megnyugtatja a kérdezőt: DDD


Látod kérdező, tudnak itt neked normálisan is válaszolni :DDD

2020. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem pontos dátumokra voltam kíváncsi igazából, mert ritka, aki megjegyzi pontosan mik történtek vele és mikor :) :D Igazából járat érdekelt volna, mert hiába első ajtós busszal kell sokszor járnom, még azon is sokszor fordult elő, hogy émelygető bűz volt és sokan nem is mertek leülni oylan állapotban voltak az üléshuzatok.

Köszönöm szépen a normális és kultúrált válaszokat, ment a zöld :)

2020. jún. 26. 15:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a metrón, szerintem pisába ültem, tiszta víz lett a szoknyám, és utána még busszal kellett hazamennem. Iszonyatos rossz érzés volt, alig vártam, hogy hazaérjek és lefürödjek, kimossam a ruhám, azóta semmilyen járművön nem ülök le.
2020. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A buszok undorító koszosak, ezeket az újfajta vászonból készült üléseket még lemosni sem lehet, a bőrt legalább lehetett, ha összerogyok a fáradtságtól, akkor sem ülnék le abba a mocsokba.
2020. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Semmi bajom nem lett. Valami buszon volt nagyon régen. Szerencsére hazafelém. De miért nem viszel valami nejlont magaddal amire ráülhetsz ha ennyire aggódsz? Kis helyen elfér. Nem ciki jobb mint beleülni valamibe.

Amúgy nem csak hajlaktalantól lehet vizes az ülés. Egyszer belöktek a barataim a deák teri tóba :D 1 óra volt hazafelé a busz út úgyhogy leültem. Elég vizes lett tőlem a busz :D kirándulás után is leültünk mert hosszú volt az út eláztunk az esőben. A bugyim is vizes volt. :D szóval én többet vizeztem mint beleültem volna....van még pár sztori :D

2020. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vízbe... Nekem is metrón volt
2020. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!