Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A stressz okozta testi tünetek...

A stressz okozta testi tünetek mennyi idő után múlnak el, miután a stresszforrás megszűnt? Azonnal vagy akár hetek, hónapok is eltelhetnek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy maradtak. Van amiből szokás lesz és az nehezen múlik vagy maradhat is. De amúgy akár hetek vagy hónapok is. Egyén és eset függő. Mondjuk egy allamvizsgát viszonylag könnyen kiheversz a szerettes halálát meg akár évekig nem.
2020. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fél éve fejeztem be a egyetemet, azóta sokat javultam, de még mindig meg vannak a tünetek. Bár tény, hogy sajnos még mindig van egy stressz forrás a életemben, amihez idő kell hogy megoldódjon.
2020. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És nektek milyen tüneteitek voltak, amik így ragaszkodtak hozzátok?
2020. jún. 29. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
a stressz nagyrésze azonnal elmúlik ha nem stresszeled magad de például idegrángások előfordulhatnak pár hétig ha tartós nagy stressznek voltál kitéve
2020. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rovidtavon 20-30 perc. Nagyon jo hasonlat erre az, hogy ha felrazol egy homokkal teli vizes palackot, ido amig leulepszik az aljara es nem lesz mar zavaros a viz. Hosszutavon evek is lehetnek, attol fugg, hogy a tunetekre hogyan reagal az ember, fenntartja-e oket.
2020. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 gondolod, hogy saját döntés, hogy megmarad vagy sem?
2020. jún. 29. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:

#5os vagyok

Nem minden esetben. Itt inkabb arra gondoltam, (magambol kiindulva), hogy a rengeteg stressz panikrohamkent csapott le. Nem foglalkoztam vele, nem is volt gond. De ket het mulva megint lett hasonlo, es arra annyira raparaztam, hogy minden nap feltem az ujabb rohamoktol, igy generaltam magamnak az allando szorongast. Igy fenntartottam a stresszt magamnak. A kiindulo oka mas volt, mint a fenntarto ero. Erre gondoltam. :)

2020. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, nekem a szorongás hasi, de főleg húgyhólyag tájéki erős fájdalomként jelenik meg, plusz azonnali vizelési inger. Egészséges vagyok, a tüneteim csak a stresszhez kapcsolódnak.
2020. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szédülök és álmosság hullámaim meg vérnyomás eséseim és remegeseim vannak. Az van amit a 7. ír. Hogy átalakult és már ezektől a tünetektől félek nem attól ami eredetileg kiváltotta. 4. Írnék neked privit. Ezek az idegrángasok nem inkabb izom rángasok amire fondolsz? Az ideg nem szokott rángani.
2020. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!