Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zsibbadok, szédülök. Mitől lehet?

Zsibbadok, szédülök. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már 1 hete szédülök, ez nem vészes, de a karjaim olyan könnyen elzsibbadnak hogy pl ha megvakarnám a nyakamat már a hátranyúlás miatt is elzsibbad! Vagy ha sokáig tartom egy pozícióban, és megmozgatom akkor is elzsibbad. Mind a 2 karom, akár egyszerre! Mitől lehet?

2020. júl. 2. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
vernyomas?
2020. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az normális, 120-130 körül
2020. júl. 2. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen magas, hány kiló, milyen alapbetegségeid vannak, milyen gyógyszereket szedsz, mennyit és milyen jól alszol éjjelente, mi a foglalkozásod, mennyire stresszes az életed, milyen az étkezésed, iszol-e eleget minden nap folyamatosan, mennyi alkoholt fogyasztasz, mennyit dohányzol, drogokat fogyasztasz-e, mióta, mennyit, mennyire gyakran, stb., stb., stb.?
2020. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, 183 cm, 70 kg, pánikbeteg vagyok, És szemüveges, semmilyen gyógyszert nem szedek, csak mostanában CBD olajat, jól alszom, diák vok, rengeteget stresszelek, a pánikbetegség is ebből fakad, házi kosztot eszek minden nap, semmi külőnleges, sokszor nem iszok eleget, van hogy 1 litert se iszok meg egy nap, mert egyszerűen elfelejtem, nem vagyok szomjas, semennyi alkoholt nem fogyasztok, nem dohányzom, és természetesen nem drogozom.
2020. júl. 2. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezek miatt lehet:

"pánikbeteg vagyok ... rengeteget stresszelek, a pánikbetegség is ebből fakad ... sokszor nem iszok eleget, van hogy 1 litert se iszok meg egy nap, mert egyszerűen elfelejtem ..."

Fordulj a pánikbetegség diagnózisát adó orvoshoz, és addig is állítsd be a telódat úgy, hogy óránként, másfél óránként jelezzen, amikor meg jelez, mindig igyál egy pohár vizet.


Kérem a következőt! :)

2020. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D hipohonder vagyok ezt elfelejtettem, le sem merem írni hogy én milyen betegségre gondoltam egyből
2020. júl. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!