Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Farokcsonti fájdalom , lábba,...

Farokcsonti fájdalom , lábba, végbélbe sugárzik. Kinek hogyan jelentkezik, meddig tart?

Figyelt kérdés
Voltam végbélvizsgálaton-negatív. Javasolta az mr-t , az is negatív lett. Egyik kolleganőmnek most diagnosztizálták a daganatot. Nagyon félek, hátha az mr nem mutatta ki , nem kontrasztanyaggal nézték! A két forgó is szokott fájni éjszaka!

#reumatológia #Farokcsont -fájdalom
2020. júl. 9. 07:35
 1/5 anonim válasza:
nekem szokott lenni de foleg hosszu busz ut utan par napig.az orvosom azt mondta megeroltetes...de a te esetedben nem tudom mi lehet az oka .de mindenesetre sok sikert :)
2020. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. júl. 9. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, ugyanezek a tuneteim, evszazadok ota- es meg elek, eszembe sem jut a rak gondolata, ugyan mar.

Azert nem, mert ez tudom, hogy NAGYON tud fajni, es a rak, ilyen elorehaladott allapotban nem "csak"egyszeruen fajna, hanem ezer mas tunetet is okozna.

Rheumatologus doki lenne a helyedben a kovetkezo jeloltem a rejtveny megoldasara. Merthogy mozgasszervi cuccok eseten vele erdemes kezdeni egyebkent is.

Egyebkent nekem a felpolcolt labbal alvas sokat segit, kb fel meterre vagy magasabbra polcolok, es igy ejszakankent nem faj. Ha ulok, akkor nagyon- igy elkezdtem a comb-es a melyhatizmok erositeset.

Nem vagy rakos. Es en sem.

Ha kiderited, mi okozza a panaszaidat, es eszedbe jut, orulnek, ha leirnad.

Fajdalmatlan csontokat kivanok :)

2020. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ha kiderítem, le fogom írni !
2020. júl. 10. 06:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Varom, figyelem. En is koszonom :)
2020. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!