Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltatod magad, ha elkészül...

Beoltatod magad, ha elkészül a koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 12:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
63%
én minden évben be vagyok influenza ellen oltva és soha nem volt utána semmi bajom, és még az influenzát se kaptam el. remélem az az okos aki írta hogy annyira lett baja a szüleinek , mintha elkapták volna látott már influenzás embert. gyanítom hogy a szüleid nem voltak ilyen állapotban. amúgy meg ha még igen, akkor is abban már nem lehet meghalni. mert ugye az influenza halálos betegség, ugyanúgy mint a korona.
2020. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
55%
Elárulom hogy az influenza sem mindenkinél okoz ugyan olyan tüneteket. Nem mindenki lesz nagyon rosszul. De köszi a bunkó megjegyzést. Remélem ettől szebb lett a napod ha már más nem jutott neked.
2020. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%
igen, de akkor is egy veszélyes vírus, ami ugyanúgy lehet halálos kimenetelű mint a korona. és mindegyiknél érdemes beoltatni magad. képzeld el hogy megcsíp egy kullancs, agyhártyagyulladásod lesz, elkapod a koronát vagy az influenzát, és ha túléled, következő évben már kéred is az oltást...
2020. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%
Csak az influenzával az a gond, hogy nem tudod azt kaptad e el. Mivel igen ritka esetben végeznek tesztet. Mivel nekem az életembe kerülhet egy kiadós köhögés inkább kihagyom az oltást és más módon vigyázok magamra.
2020. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként valamiben mind meg fogunk halni.....:(
2020. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de szerintem ne 20 évesen akarjunk egy vírusba meghalni
2020. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk oké hogy a fiatalok ritkán halnak ne ezekben, de azért elég rossz maga az átvészelés is, úgyhogy már csak ezért is megéri
2020. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyom 20 éves. Egyébként 20 évesen viszonylag kevesen halnak bele. Ha annyi lennek valószínű nem is aggódnek mint ahogy a madarinfluenza idején sem tettem. Pedig pont beteg madarakkal dolgoztam.

Akkor az oltástól sem tartanék valószínűleg. Idősebb korban már mindentől jobban fél az ember. :( Sajnos.

2020. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem vagyok oltás ellenes és persze fontos. Egyedül az influenza oltással vagyok szkeptilus a leírtak miatt amit már több helyről hallottam.
2020. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Szezonális influenza oltással legnagyobb baj, hogy nem igazán tudják megtippelni melyik törzsek fertőznek majd.
2020. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!