Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kardiológiai probléma?

Kardiológiai probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 eves srac vagyok. Szorongos. Rengetegszer voltam mar rosszuletek miatt kivizsgalva. Az elmult honapokban sajnos egyre tobbszor csinalja a szivem azt higy egyet bedobban vagy kihagy.. Nagyon rossz erzes. De talan a mai volt a legroaszabb. Folly arboretumban voltunk mentunk felfele a hegynek majd hirtelen 2 olyan nagyot bedobbant mint meg soha. Felek attol hogy eroltetes miatt volt tehat hogy valami szivbetegsegem van.. Terheleses vizsgalatom nem volt meg de holter, ultrahang, ekg minden mas igen es azok alapjan egeszseges a szivem. De nagyon ilyesztoek ezek a bedobbanasok. Igaz a deoressziom altal felszedtem oar kilot meg regebben es van sajnos pocakom. De felek hogy valami komoly van a hatterben. Anya szerint ellustult a szivem...
2020. júl. 23. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg extraszisztolék, valaki megérzi, valaki nem.
2020. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez sokaknak van, de nem ártalmas. Nekem is van, már 30! éve, és még élek. Nagyon rossz érzés a szivkihagyás,de lehet a stressztől,pánik, szorongás, bármi előhozza. Front is, kevés folyadék ivás is. Van ilyen csoport a Facebook-on nézz utána.
2020. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez van. :( sőt volt hogy össze vissza vert egy darabig. ijesztő. Kardiológián csak ekgval leráztak engem is. még uh sem volt :(
2020. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3# válaszoló: Nekem is van olyan,hogy teljesen ritmustalan, össze vissza ver! Nagyon rossz, olyankor halálfélelmem van,úgy érzem azonnal megáll a szívem. A dokik csak legyintenek rá, nem ők érzik! :(
2020. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukám ezt a kardiológián fekvőbetegként adta elő. Azt mondták van ilyen a biztonság kedvéért pár hónapra kapott véthigítót.
2020. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valami probléméja van a szívednek, akkor nem csak akkor jelentkezik, amikor nincs rajtad a holter EKG. Az 24 órán keresztül EKG-t készít, így ha valami ritmusproblámád lenne, akkor jó eséllyel kimutatta volna, miutén az EKG pont a ritmus monitorozására való.


Ne gondolkodj rajta sokat, nagyon tud rontani a helyzeten, ha szorongsz, izgulsz miatta, ne pánikolj!

2020. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!