Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux, vagy kardiológiai...

Reflux, vagy kardiológiai probléma lehet?

Figyelt kérdés

Szegycsont mögötti érdekes, belső viszketéshez hasonló érzés lehet kardiológiai probléma, vagy reflux esélyesebb? Más kardiológiai gondra utaló tünetem nincs. Terhelés hatására sem vagyok rosszul, bár túlsúlyos vagyok. Viszont az étkezés szerintem kapcsolatban áll vele. Érdemes lenne kardiológushoz elmenni azért?


17/F


2016. dec. 14. 17:46
 1/1 anonim válasza:
Ha téged megnyugtat, akkor menj el kardiológiai vizsgálatra, veszíteni nem veszíthetsz vele. Elmehetsz gasztroenterológiai vizsgálatra is, ha bevállalod azt, hogy csövet dugjanak le a gyomrodig. (Így tudják megnézni, hogy vannak-e refluxra utaló dolgok.) A baj az, nem írtad le, hogy mikortól fáj, étkezés után vagy előtt jelentkezik-e a fájdalom, este rosszabb-e, stb.
2016. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!