Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS!Kit tegyek ha nagyon...

SOS!Kit tegyek ha nagyon fulladok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mostanában nagyon sokszor szoktam fulladni IDEGI ALAPON.Járok pszihológushoz.A kérdésem az hogy, mikor előjön hogyan tudnám enyhíteni egy kicsit?Gyógyszert nem szeretnék szedni!Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 29. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

"Gyógyszert nem szeretnék szedni!"

A probléma gyökere itt van, mert nem is leszel jobban ha nem szedsz gyógyszert

Egyébként is ha testi tüneteid vannak akkor nem phszihológushoz kellene járnod hanem a phszihiátriára ahol majd felírnak gyógyszert erre a fulladásos téveszmére ami valószinűleg szerintem egy pánikroham lesz

Ezek a betegségek nem múlnak el maguktól.

Csak az emberek kis százaléka képes gyógyszer nélkül kigyógyulni a pánikbetegségből, nagy részüknek gyógyszeres kezelésre van szükségük ahhoz, hogy például ezeket a fulladásos rohamokat megszűntessék

Úgyhogy tessék menni a phszihiátriára és gyógyszert szedni mert ha nem akkor szenvedhetsz mind mentálisan mind fizikálisan éveken át

2020. júl. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De hülye vagy te első.

Nekem is szokott ilyen lenni. Próbálj figyelni a légzésedre és tudatosan lassan venni orron lélegezni és szájon fújni ki. Ne kapkodd a levegőt mert attól csak elszédülsz. Érdemes lenne tüdőgondozóba elmenni meg a kardiológiára valóban pszichés e fulladásod. Kérni egy 10 alakalmas beutalót legzőtornára. Az is sokat segíthet. Nyugtat is és tanítja a lassú helyes légzést. Valami nyugtatóteát azért iszogathatsz hátha segít pl a citromfű finom is. Meg sok relaxációs zene van a neten azok is segíthetnek. Esetleg autogen tréning. Pszichológus lehet ismeri kérdezd meg tőle.

2020. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2

Így van én vagyok a hülye, a citromfű tea pedig majd segít a phszihés fulladásos rohamok leküzdésében XD

Mondjuk arra viccen kivűl nem gondoltam, hogy esetleg asztmás lehet e az illettő nem pedig phszihés alapú a fulladási rohamai

De mivel azt irta, hogy idegi alapon jár phszihológushoz így valószínűsithető inkább az idegi alapú a fulladásos rosszullétei

Mondjuk ha valaki idegi alapú fulladásban szenved annak már rég a phszihiátrián lenne a helye gyógyszereket felíratni, nem pedig a phszihológussal beszélgetni mert egy kis beszélgetéstől bizony nem fognak a pánik alapú fulladások megszűnni

Nagy százalékban akinek fulladási rohamai vannak az vagy phszihés pánikbeteg vagy pedig asztmás

Ha pedig nem akar gyógyszert szedni, az életben nem fog kikeveredni a rohamokból de ő tudja meddig akar szenvedni, nekem 8

2020. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy laikusként. Én ebben élek és nem szedek gyógyszert mégis tudom kezelni és nem kapok frászt tőlük. Fulladni pedig sok dologtól lehet. Elárulom nem csak az asztmától.
2020. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és veled ennetétben tiszteletben tartom a kérdező akaratát. Miszerint nem akar gyógyszert, nem kényszerítem rá a saját akaratomat. Ha ilyen erőszakos vagy inkább neked kéne gyógyszer
2020. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!