Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sos! Mit tegyek ha fulladok?

Sos! Mit tegyek ha fulladok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pszichés alapon fulladok.Járok pszichiáterhez.Mindig este jön rám a fulladás.Változó ideig szoktam fulladni van olyan hogy 10 percig,máskor 1 óráig.Azt szeretném kérdezni hogy mikor rámjön hogyan tudnám kicsit eltompítani?Hogy ne érezzem annyira?Köszönöm a segítségeteket!Ui:most is fulladok:/
2020. jan. 28. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában valami növényi nyugtatószert. Esetleg igyál erős citromfű teát. Nekem ezek segítettek és a rendes nyugtató.
2020. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt igyál egy citromfű teát vagy vegyél be egy Valeriana-t! Mielőtt eldurvulna a roham, öltözz fel, tárd ki az ablakot és állj oda!


Ne kapkodd a levegőt, mert azzal még annál is rosszabb lesz!

Légzésgyakorlat:

10 mp-ig lassan beszívod a levegőt, 5 mp bent tart, aztán 10 mp kifúj.

2020. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lélegezz papírzacskóba! Tedd szorosan a szádra, fújd bele lassan,de erőteljesen a levegőt, majd ugyanezt a levegőt szívd vissza, lássan,lazán, nyugodtan..de ez inkább pánikrohamban nagyon hasznos, amikor túllélegzel, (hiperventilláció) Nekem a szorongásos fulladásomon segített a Valeriana relax, vagy egy 0,25-ös frontin.
2020. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!