Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet limfóma???

Lehet limfóma???

Figyelt kérdés
Sziasztok! A füleim alatt van 2 kitapintható KEMÉNY nyirokcsomó(1-1) Nem fájnak különösebben...max ha nyomogatom akkor egy nagyon kicsit. Kb 3-4 hete vettem észre,mert egy kicsit irritált vagy nem is tudom...figyelem azóta és így 4 hét alatt nem csökkent és nem is nőtt. A torkomban mondjuk lehet, hogy van gyulladás( nem tudni miért, reflux gyanúja is felmerült már stb, de nem jobb) és van 2 (lehet) szuvas fogam( ami nem fáj). Nem izzadok és közérzetileg is megvagyok. Ezek alapján ez limfóma vagy inkább csak egy úgymaradt nyirokcsomó páros....esetleg a nem múló torokfájásom miatt van...amúgy a fül-orr gégész megtapogatta és szerinte rendben van, de én érzem azt a 2 nyirokcsomót(az egyik kb 1,5cm a másik kb 1cm) 17F

2020. júl. 29. 23:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha limphoma gyanú lenne levette volna a vért a doki, és annak további tünetei vannak, lehetne mononucleosis is a korod alapján, de nincs lázad. A fog gyulladása simán okozhat megnagyobbodott nyirokcsomót, meg a torokfájás is. Ha tályogod lenne nyelni nem tudnál, lehet vérezne. Ha nagyon félsz menj vissza megint a dokihoz, fizikális vizsgálat nélkül nincs diagnózis...
2020. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!