Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Atipusos vagy melanomás...

Atipusos vagy melanomás anyajegyek ezek szerintetek? KÉPEK

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Le szögezem, hogy már intézem az orvost csak hipochonder vagyok kicsit…

3 éve vettem észre, hogy egyre több anyajegy jelenik meg rajtam, ennek befolyásoló oka a fogamzásgátló lehetett.

Van a testemen ilyen 2-3 árnyalatú anyajegyeim, amiktől kicsit megijedtem, hogy esetleg melanóma gyanúsok. 5-6 ilyen van rajtam, viszonylag normális méret.


[link]

A felkarom alján található, 4mm hosszú és ez a „legnagyobb” ilyen fajta.


Lábaimon pedig ezek láthatóak:

[link]

[link]

[link]

Szerintetek normális, hogy a kis sötétebb anyajegy környékén „szeplő” színű folt van?

tapasztalatokat, hasonlóságok érdekelnének tőletek. Na meg az, hogy ezek inkább atípusos vagy kezdődő melanóma?

Köszönöm előre is!

25N


2020. aug. 2. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nagyon sokszor volt problémás anyajegyem és a tieid nem úgy néznek ki, mint aminek baja van. Az elsőt vetesd le ha úgy érzed, meg jobb is megszabadulni a furáktól, mert attól, hogy nincs baja, még lehet. Az utolsó 3 túl kicsi ahhoz, hogy baj legyen velük.
2020. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De normális, hogy ilyen mosottak a szélek?

2020. aug. 2. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy normális, nem kell miatta aggódnod, de nézesd meg orvossal azért ha úgy érzed.
2020. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érintett vagyok a kérdésben és szinte biztos, hogy ez nem melanóma az én tapasztalatom alapján.

A többi kérdésedre nem tudok mit mondani.

2020. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

És neked is ilyen szeplő színű folt van körülötte?

2020. aug. 2. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van körülötte olyan szeplőféle, mint ami neked is van. Ez normális. Ne aggódj! Egyik képen sincs semmi gyanús.
2020. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóak az anyajegyeim, csak nekem valamivel több van. gyakorlatilag majdnem hogy foltos vagyok mint egy tehén. Voltam bőrgyógyásznál, azt mondta ez teljesen normális.
2020. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól nem jelennek meg anyajegyek.
2020. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jelenhetnek!

Hormonális változások által jöhetnek elő. Leggyakrabban a terhesség alatt de a gyógyszer is okozhat.

2020. aug. 21. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!