Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 napja folyamatos pánikroham?

3 napja folyamatos pánikroham?

Figyelt kérdés
Már teljesen ki vagyok merülve.kb fél óránként/óránként előjön.Enni egy falatot sem tudtam.Mindent próbáltam.Egy rossz hír hatására jött elő.Egyre rosszabb.Mit csináljak?Valami ötlet?SOS.

2018. dec. 14. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvos
2018. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
felhívtam az orvost (külföld).annyit mondtott figyeljem, és lélegezzek.meg ha annyira dutva mentő.de 2 kisgyerekkel vagyok otthon.a kicsi 3 hónapos.őket ellátom,de nagyon rosszul vagyok.félek mentőt hívni mert nincs segítségem nincs ki vigyázzon a babákra
2018. dec. 14. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a rossz hír?


Próbálj meg csokit enni vagy amit imádsz.

2018. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyedül maradtam a 2 kicsivel.senkim sincs se család se barát.ehes vagyok.odamegyek a kajához,de osszeugrik a gyomrom.jég hideg a kezem remegek ki vagyok merulve kalimpal a szivem.osszes erombol a kicsiket latom el.de ennyi....jajj csak maradna abba
2018. dec. 14. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
3 ève nekem is voltak pánimrohamaim, míg rá nem jöttem hogy ez egy úri betegség ami amiatt van mert túl jó dolga van az embernek , nincs lekötve, van sok ideje foglalkozni magával és emiatt van időd a pánikolásokkal is foglalkozni. Menj dolgozni, kösd le magad értelmes tevékenységekkel, és el fog múlni hidd el nekem. Most lehehet majd engem köpni meg pontozni, de szerintem az összes pánikbeteg embernek a túl kényelmes élet miatt van IDEJE meg ereje pánikolni, menjél futni kondizni stb és ha elég kimerült leszel nem lesz időd pánikolni. Saját tapasztalatból mondom hogy ez egy úri betegség.
2018. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld összeszedni magad, ha nem magadért legalább a gyerekekért! Nem adhatod fel sem, és jobb ha odafigyelsz magadra jobban - nehogy tényleg valami bajod legyen. Felejtesd el azt a "rossz hírt,, próbálj a jelenben maradni, és pozitív maradni amennyire csak lehetséges! Igyál egy teát, egyél valami normális kaját is, ne gondolkodd szét magad, és folytasd újult erővel az életed. Attól hogy gyötröd magad, nem lesz jobb.., sőőt. Ne gondolkozz feleslegesen - egyenlőre csak tedd amit kell...
2018. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 abban egyet értek,hogy ha a pánikroham ok nélkül jön elő,az elfoglatság eltereli a figyelmet.de ha valami kiváltotta nem ilyen egyszerű,de köszi a választ,neked is ment a zöld.

#6 köszönöm a bíztatást.az egyetlen ami tartja a lelket a gyerekek,de a szívem megszakad.pont karácsony előtt.fánk sem lesz valószínű,se barát se rokon.nincs kivel beszelnem sem.nagyon igyekszem.ha bajom esne a gyerekekkel sem tudom mi lenne tehat muszáj...

2018. dec. 14. 11:47
 8/10 anonim ***** válasza:

menj el pszichiáterhez


DE vigyázz, atarax, rexetin meg hasonló SSRI gyógyszerekkel

mert a pszichiáterek előszeretettel írják fel csak arról felejtenek el tájékoztatni hogy elég veszélyesek, PSSD alakulhat ki...


[link]


alapvetően valamilyen orbáncfű, macskagyökér együttest ajánlanék, de ha ennyire súlyos akkor inkább szakemberrel írass fel valamit, csak ne felejts el rendesen tájékozódni, nehogy téged is "megnyomorítson" egy életre...

2018. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orvos. Kérj valami gyenge nyugtatót, és azt szedd egy pár napig, de csak keveset! Ettől még nem szoksz rá, viszont egy kicsit megnyugtat.
2018. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9


ebben csak az a "vicces", mikor nekem felírta a REXETIN -t akkor olyan marketing dumát adott elő hogy az a leggyengébb, én meg el is hittem neki, amíg haza nem értem és utána nem jártam, én nem tudom mekkora haszna volt rajta, de ekkora egy hazug férget nem szabadna orvosnak engedni, a Rexetin harmadik legrosszabb SSRI ami PSSD (Post-SSRI Sexual Dysfunction vagyis SSRI szedést követő szexuális zavart szokott okozni...

[link]

2018. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!