Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki lehet gyógyulni rosszindula...

Ki lehet gyógyulni rosszindulatú hasnyálmirigyrákból?

Figyelt kérdés

#hasnyálmirigyrák #rosszindulatú rákbetegség #rákból gyógyulás
2020. aug. 9. 16:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%

Üdv, Kedves Kérdező!


Én rendkívül szkeptikus vagyok a „csodaszer” kifejezéssel, de KETTŐT magam is ismerek!


1. Ausztrál TEAFAOLAJ

2. Körömvirágkenőcs


A te vonatkozásodban most csak a teafaolajról fogok beszélni.


Az ausztrál teafaolajat (a teafa [Melaleuca alternifolia] leveleiből sajtolt illóolaj) az ottani őslakosok (az aboriginek) cca. 5 000 év óta használják, külsőleg és belsőleg is!


A teafaolaj „alaptulajdonságait” most csak röviden említem, de a „csodaszer” RÁKMEGELŐZŐ HATÁSÁRA is rátérek a jegyzet második felében.


Ez a „szer” tehát alapvetően a következőket tudja:

● TÖKKKÉLETES antibakteriális és gombaölő szer! (Láb- és körömgomba ellen, sőt kezdődő szemölcs ellen is jó!) A herpesz-megelőzésére evidencia.

Még mielőtt valami „szakértőkém” benyögné itt, hogy a herpes simplex az nem baktérium, hanem vírus, ami ellen a teafaolaj nem használ, hát jelentem neki (és mindenki másnak is), hogy IGENIS HASZNÁL, ugyanis a teafaolajnak vírusölő hatása is van! Éspedig a herpes simplexre (meg még, vagy tucatnyi, más vírusra is) kifejezetten szívesen „ugrik”, vagyis jó néhány vírust is képes „megbontani” (értsd: elpusztítani) — sajna’!...

● Légzőszervi bajok megelőzésére is igen alkalmas.

● Egy cca. 20 négyzetméteres szoba közepére helyezett nyitott fiola, 20 percen belül FERTŐTLENÍTI A TELJES SZOBÁT (feltéve, hogy az ablakok közben zárva vannak…)! Ezért különösen ajánlják frissen szült kismamáknak és csecsemős anyáknak.

(Csak röhögni tudok a TV-reklámokban ajnározott, legkülönfélébb mesterséges kémiai „fertőtlenítőkön”!... A teafaolajnak olyan bonyolult molekulaszerkezete van, hogy a baktériumok és gombák NEM KÉPESEK REZISZTENS ALFAJOKAT „kitermelni” ellene!)

● A teafaolaj hatásmechanizmusa gyakorlatilag olyan, mint a jódé! Azzal a különbséggel, hogy AKÁR NYÍLT SEBBE IS NYUGODTAN ÖNTHETŐ, mert „csípő” hatása, elenyésző ahhoz képest!


Egyetlen ellenjavallata, és egy „hátránya” van:

Ellenjavallat: allergia a teafaolajra. De ez a TE ESETEDBEN nem lehet döntő tényező.

A „hátránya” pedig az, hogy egyesek szerint lótrágya szaga van… Konyha-közeli használata tehát, kerülendő! (Vagy pedig ki kell onnan menni, egy kis időre...) De akit EZ zavar, NYÚVADJON MEG...


„Átlagos” felhasználás esetén még két dologra kell ügyelni:

● 100% töménységben szembe ne kerülhet, mert igen erős irritációt okoz...

● Töményen lenyelni (elvileg) nem ajánlatos, ugyanis ELÖL(HET)I a gyomor saját, természetes baktériumait is! Azok pedig csak 2-3 hónap alatt termelődnek újjá, addig viszont sérülékennyé lesz az emberfia (lyánya…).



És most a te esetedre vonatkozó LÉNYEG:


Édesanyám csaknem másfél évig volt kórházban. Többféle szervi baja volt. „Mellékesen” volt még egy bőrelváltozás is az orrán. (Szerintem melanoma volt.) Egy hétig tudtam kezelni teafaolajjal, és az alatt a hét alatt, nagyjából 20-25%-kal csökkent annak a bőrelváltozásnak a területe!


Mi következik mindebből, és mit tudok én ebből hasznosítani? – Teheted fel a kérdést.


Nos, amint arra a jegyzetem elején utaltam, az ausztrál őslakosok BELSŐLEG IS HASZNÁLJÁK A TEAFAOLAJAT!


Korábbi jegyzetedben olyan utalást tettél, amiből arra lehet következtetni, hogy már kemoterápiás kezelést is kapsz. A kemoterápia azonban gyöngíti az immunrendszert (hajhullás, bélműködési zavarok, stb.), amiért is a terápiát immunerősítő szerek bevitelével egészítik ki.


Az is közismert ugyanakkor, hogy mennél szélesebb spektrumú a kezelést (mennél többféle gyógymódot alkalmaznak) a tumor-terápiában, annál nagyobb a gyógyulás esélye!


A te esetedben tehát, talán mégis csak meg lehetne próbálni a tefaolaj BELSŐLEG történő alkalmazását is, mivel nagyon úgy tűnik, hogy A TEAFAOLAJNAK RÁK-ELLENES HATÁSA IS LEHET!...


(Én, adott esetben biztosan nem haboznék alkalmazni.)

2020. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyu bátyját, keresztapámat tegnap küldték az onkológiára a hasnyálmirigyével s a májával. Emellett szivritmuszavara van s 74 éves.

Nem tud enni semmit mert mindent kihány s sokszor étvágya sincs. De mikor van étvágya s eszik is kijön belőle. Junius végén kezdődött avval hogy a húsra nem bírt ránézni aztán jött a többi amiket leírtam. Sajnos anyu testvére s nem éri fel ésszel anyu hiába mondom. De érzem hogy meg fog halni rövidesen. Csak úgy érzem hogy nincs neki sok hátra. 40 éves korátol gyógyszereket szedett a szivritmus szavarára. Idén februárban volt koronavírusa amivel bennt volt a korházban csak akkor még nem volt járvany Romániában de lázzal, köhögéssel s lélegeztetővel volt. Aztán a szivével kezdett rosszabbúl lenni, húsvét fele s akkor kapitt arra gyógyszert. S junizsba jött ez az evés dolig. Régebben keredztapüt bevitték a kirházba ahol leállitották a szivét s újra feltámasztották de most nem lehetett.

A húsevésre visszatérve ez hogy nem birt ránézni junizsba ketdődött s juliustol már hányt ki mindent. Nagyváradon juliusban hiába vitték a Pelicanba mert csak egy polipot szedtek ki a hasából s azt mobdták ez volt a baja.De aztán semmit nem evett s csak egy étel volt amit nem hányt ki s augusztusra kaptak udőpontot a tomográfiára. S itt derült ki a hasnyálmirigy meg a máj s az onkológiára küldték.

Szerintem nem éri meg az év végét s mondtam anyunak de nem hiszi el. Az a baj hogy a testvére s nem látja. Pedig én is veszitek. Ő segitett anyunak hogy örökbefogadjon s mindig rendezett bulikat ahova meghívott minket meg hozzám csak neki volt türelme a családjából.

2020. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ijesztő ez a hasnyálmirigyrák. Főleg az andenokarcinóma mert az orvosok azt mondják, hogy olyan gyorsan ott terem, megnő, elterjed, hogy szinte lehetetlen időbe elkapni, többnyire kezelhetetlen, fájdalmakkal jár és pokoli gyorsan visz. Így is lett. :( Édesanyámat május közepén diagnosztizálták, úgy, hogy előző nap még élt és virult tünetmentesen, Július végéig még bírta a rengeteg fájdalmas tünet mellett, aztán hirtelen heves haldoklásba kezdett. Két napig kínlódott, besárgult, vért hányt, sorban álltak le a szervei, elüszkösödött a lába, az erei elzáródtak, a hasa elvizesedett, embóliát kapott, trombózist, mindez két és fél hónap alatt áhhh undorító ez a rák, teljesen felzabálja akit megtámad.

Én azért reménykedem, hogy nálatok van még esély a gyógyulásra nem akarlak elszomorítani.

Mindig gondolj arra ha 1000 emberből csak egy gyógyul meg, akkor te vagy a te hozzátartozód lesz az.

2020. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
85%
Édesanyám is ebben halt meg májusban,pancreas adenocarcinomája volt a farki részen,hirtelen 2 hónap alatt,20 kg-os fogyás,áttétek a vékonybélben,vastagbélben.január közepén jöttek a tünetek,május közepén meghalt. Borzasztó betegség,ahogy épül le, mindent kihányt már a végén,kemot már egyáltalán nem kapott,mert nem bírta volna. Nagy fájdalmai voltak míg elment.
2020. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Kedves 23- as Válaszoló! Ennek a betegségnek természetes velejárója az érelzáródás?
2020. szept. 20. 17:55
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, bárkid is legyen a beteg. A nyáron pont emiatt veszítettem el egy szerettemet. Decemberben diagnosztizálták, júniusban hunyt el. Életerős, vidám 44 éves férfi. Borzalmas volt látni. 😔 Amit csak a rák ellen lehet szedni (szívni) azt ő is szedte. Ez az egyik leggyorsabb lefolyású, legagresszívabb ráktípus. Annyira szemét az élet. 😪

Remélem te nem veszítesz ebben el senkit!

2020. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%

Vannak azért jó példák is. Hasnyálmirigyráknál a túlélés szempontjából a legfontosabb, hogy műthető állapotú legyen (amihez az is kell, időben felismerésre kerüljön, vagyis ne legyen túl nagy, olyan 4-5 cm méretű, és lokalizált legyen, ne szőjön be olyan környező szerveket, ami miatt eltávolíthatatlan lenne, szövettani leleten T1, T2), továbbá hogy a környező nyirokcsomókat ne érintse (N0), és ne legyen távoli áttét sehol sem (M0). A műtétet követően kemoterápia vagy radiokemoterápia kell. Ha mindezek teljesülnek, manapság már tűrhetőek a hosszabb távú túlélési esélyek is. Édesapámnál 14 hónapja diagnosztizálták, szerencsére a fentiek teljesültek, jelenleg minden lelete negatív és tünetmentes, onkológusa szerint jó az esély rá, hogy legyőzte. Egy másik ismerősöm már több mint 5 éve él tünetmentesen, szintén teljesültek nála a fenti feltételek.

Akinél nem műthető vagy már áttétet képzett a felismeréskor (elsősorban a májon szeret, kisebb eséllyel a tüdőben), ott általában már csak valóban hónapok vagy 1-2 év van hátra :(

2020. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen 27-es ez így van. 26-os vagyok, nálunk is már áttét volt a májon sajnos. A végére meg már kb mindenhol. Nagyon örülök az apukádnak, erőt és sok sok egészséget neki! Kellemes ünnepeket! 😊
2020. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!