Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok hízni. Miért?

Nem tudok hízni. Miért?

Figyelt kérdés

Évek óta 49 kg vagyok, a BMI teszt szerint ,,Sovány" Kategoriába sorolható vagyok. Az elmúlt évek alatt nem híztam egy dkg-mot sem, miért nem tudok hízni? Már rettentően elegem van hogy ezmiatt folyamatosan megnéznek az utcán, legalábbis úgy gondolom hogy ezmiatt. Már az öngyilkosság is megfordult a fejembe, hogy végett vetek az életemnek. Persze nem ez miatt akarok öngyilkos lenni, lelki és fizikai okok húzodnak meg bennem. Vissza térve: Voltam teljes vérvételen, de semmi rendelleneséget nem tártak fel. A cukorbeteg sem vagyok, vízeletből minden kiderült volna. Vitamint eszek (Vas, C vitamin) de sajnos évek óta nem változik. Teljesen le vagyok ,,amortizálodva" Fájnak a végtagjaim, nincs olyan csont ami ne fájna.

Szóval már semmi kedvem élni, belefáradtam mindenbe. Most tudom hogy ez egy depressziós gondolat menet, de nem vagyok az. Kilépek ebből az életből, végzek magamal mert nem bírom már ezt a terhet. Párkapcsolatom sem volt még soha. Köszönöm aki elolvasta!



2020. aug. 13. 00:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
170 cm*
2020. aug. 13. 00:53
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Mit ettél ma?
2020. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
A bélflórád nincs rendben. Attól em tudsz hízni, és a depresszív tüneteket is az okozza. Sajnos a mai nyugati étrend messze nem barátja az egészségnek.
2020. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg genetika.

De az már baj, ha te így nem érzed jól magad.

Hány éves vagy?

Mondanám, hogy menj edzeni, de nem tudom hány éves vagy.

2020. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
23 éves. Sportolok.
2020. aug. 13. 19:48
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Étkezés? Családtagok alkata?
2020. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Átlagos
2020. aug. 13. 20:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Annyit eszek amennyit a szervezetem megkiván
2020. aug. 13. 20:32
 9/15 anonim ***** válasza:
#8-as Az lehet, hogy kevés. Érdemes volna számolni egy ideig. pld. kaloriabazis.hu.
2020. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó de honnan tudjam hogy pl Anyám főztjébe mennyi az annyi?
2020. aug. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!