Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vízen kívül bármit iszok,...

A vízen kívül bármit iszok, eszek marja a gyomromat és begörcsölök. Miért van ez? Többi lent!

Figyelt kérdés
1 hete volt egy tüszős mandulagyulladásom és azóta nem tudok enni,se inni mert mikor lenyelem az innivalót pl, ami nem víz akkor maró hatást érzek a gyomromban utána pedig görcsölő érzést érzek. Volt már valakinek ilyen? Mit tegyek ellene?

#gyomorfájdalom #nem tudok inni
2014. márc. 17. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a mandulagyulladásodra kaptál antibiotikumot.

És az antibiotikum mellé szedtél probiotikumot? Normaflore-t, Lactív-ot vagy bármi hasonlót?

Mert ha nem, akkor valószínűleg a bélflórád sérült az antibiotikum hatására, ami nem csak a rossz baktériumokat, hanem a bélflóra jótékony baktériumait is pusztítja, így ilyen kellemetlen tüneteket tapasztalhat az ember.

Még most sincs késő rendbe hozni a dolgokat.

Vegyél probiotikumot a patikába és szedd.

2014. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok lett a savad, menj el a háziorvoshoz, kapsz rá gyógyszert, lehet a manduládra kapott gyógyszer kikészítette a gyomrod.
2014. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Puliszkas ***** válasza:
Valószínű a gyógyszerektől beindult a savtermelésed,gyomorhurut.Kérj rá gyógyszeres megoldást orvostól,valamint egyél sok kefírt,joghurtot.Pillanatnyi enyhítésre ihatsz vízzel oldott citromlevet,vagy szódabikarbónát.
2014. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Körülbelül vagy 3szem antibiotikum-ot szedtem be a többit injekcióban kaptam. Voltam orvosnál ő persze egyből gyomortükrözésre akart küldeni amit én nem vállaltam.

Normaflore-t szedek már 2 napja de még nincs semmi hatása.

Savlekötőt is írtak, de az se hatott semmit,pedig már dupla dózisban szedtem.

2014. márc. 18. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, nem hatott semmilyen savlekötő, végül protonpumpa gátlót szedtem és ez hozta rendbe, nem ártana egy hasi ultrahang.
2014. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
10 nap után végre sikerült ennem egy keveset és a normaflore + kamillatea + c-vitamin meghozta a hatását kezdek javulni. Ha valakinek ilyen problémája van tudom ajánlani. És megfogadom a tanácsot amit írtatok,hogy antibiotikum szedéskor szedek probiotikumot is !! :)
2014. márc. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!