Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok hízni. Miért?

Nem tudok hízni. Miért?

Figyelt kérdés

Évek óta 49 kg vagyok, a BMI teszt szerint ,,Sovány" Kategoriába sorolható vagyok. Az elmúlt évek alatt nem híztam egy dkg-mot sem, miért nem tudok hízni? Már rettentően elegem van hogy ezmiatt folyamatosan megnéznek az utcán, legalábbis úgy gondolom hogy ezmiatt. Már az öngyilkosság is megfordult a fejembe, hogy végett vetek az életemnek. Persze nem ez miatt akarok öngyilkos lenni, lelki és fizikai okok húzodnak meg bennem. Vissza térve: Voltam teljes vérvételen, de semmi rendelleneséget nem tártak fel. A cukorbeteg sem vagyok, vízeletből minden kiderült volna. Vitamint eszek (Vas, C vitamin) de sajnos évek óta nem változik. Teljesen le vagyok ,,amortizálodva" Fájnak a végtagjaim, nincs olyan csont ami ne fájna.

Szóval már semmi kedvem élni, belefáradtam mindenbe. Most tudom hogy ez egy depressziós gondolat menet, de nem vagyok az. Kilépek ebből az életből, végzek magamal mert nem bírom már ezt a terhet. Párkapcsolatom sem volt még soha. Köszönöm aki elolvasta!



2020. aug. 13. 00:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező. Te soha nem leszel egy szép darab férfi!

Inkább többet nem irok

2020. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
#10-es Veszed a konyhai mérleget, ráteszed az üres tányért, és arra szeded az adagot. Utána csak meg kell keresni a megfelelő ételt. Nem baj, ha nem pontos, úgyis csak hozzávetőlegesen érdekes.
2020. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#11 Hogy érted?
2020. aug. 13. 21:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező!

Így hogy nem látlak nem tudok mondani semmit. Menj gyúrni azt mondom neked!

2020. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Én megértelek, konkrétan engem rendesen csesztetnek emiatt.

Az öngyilkos gondolatok szintén érthetőek. Minek élni, mikor minden sz*r?

2020. aug. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!