Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láttál. Már covid 19 fertőzöttek?

Láttál. Már covid 19 fertőzöttek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az 5-ös válaszoló vagyok. Én pont,hogy azt tapasztaltam, hogy nem tesztelnek. Több korona gyanús volt a kórházban, lélegeztetőgépen is, de nem teszteltek. Nem tudom miért nem tesztelnek, ezek belsős infók, nagyon megy a titkolózás :/
2020. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én már láttam, de az nem az volt. D
2020. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem tesztelnek nem tudni. Pl intenzív osztályon voltam rokonlátogatóban. Egyik néni ocsmanyul köhögött lázas volt stb. Húztak köré egy paravánt és ennyi. Senki nem tudta mi baja van. Nem tesztelték. 2 nap múlva átvitték a tüdőosztályra. Aztán nem tudjuk mi lett vele. Alap lett volna szerintemvaz azonnali teszt mivel 5 másik ember volt vele egy szobában plusz a látogatók nővérek is egy légtérben.
2020. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Ha ismerősötök beteg de nem látlyátok azt is írhatlyátok.
2020. aug. 31. 16:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Én beszéltem eggyel videochaten :D de már nem volt fertőzőtt csak átesett hetekkel korábban rajta. bocsi azon röhögök, hogy ez mennyire viccesen hagzik.

A "szomszédom sógora már látott egyet" :D

2020. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!