Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki elkapta már a vírust?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha nincs is semmilyen vírus? Nyáron kb át utaztam egész világot és nem kaptam el semmit és a családom sem. Nekem úgy tűnik valaki kitalálta és nincs is semmi vírus.

2020. aug. 21. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Nincs.

Amúgy egy ukrán kutatás szerint a megkérdezettek 83,7 százaléka azt mondta hogy sem ő sem rokonai sem ismerősei között nincs fertőzött.

2020. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Orbán a korona vírust.
2020. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Édesanyám tesztje pozitív lett. De semmi tünetet nem érzett és semmit nem vett észre pedig súlyos szívbeteg.
2020. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk még februárban meghalt egy ismerősünk (70+); hirtelen, előzmények nélkül, influenzaszerű tünetek után. Akár COVID is lehetett, főleg, hogy rendszeresen voltak külföldi kontaktjai - igen aktív életet élt. Akkor erre itthon még nem teszteltek.
2020. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nekem sincs. Ez is olyasmi amiről mindenki csak hall, de senki sem látta, tapasztalta.
2020. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Közvetlen nem, de egy kollégámnak az anyja, másiknak a testvére volt koronás. Illetve most a munkahelyemen is van most valaki, a férjemet meg márciusban akkor küldték HO-ba, mikor egy kollégája elkapta.
2020. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Akinek a fél rokonsága meghalt Olaszországban, Amerikában vagy Kínában, az igenis tapasztalta. A bgc oltás és a kisebb népsűrűség miatt nálunk nem tarol annyira.
2020. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

#1 vagyok én nyáron Svájcban meg Krétán voltam és Krétán úgy ahogy figyeltek a maszkviselésre meg minden de azért ott se nagyon de Svájc nagyon durva: a szupermarketekben kB senki sem viselt maszkot, az utcán kB senki sem tartotta meg a távolságot, tele volt turistával minden, és nagyon sok helyen (pl éttermek, kisboltok, benzinkút) ki volt írva vagy az eladó mondta hogy "cash only".

Szóval ja én is hasonlóan gondolkodom.


Amúgy a facebookon van egy csoport a Normális Élethez Ragaszkodók ott több mint SZÁZEZER virusszkeptikus van.


(ok vannak közöttük komoly konteóhivek is de nem mind olyan elvetemült a többsége normális virusszkeptikus ember.)

2020. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Anyai ág nállunk olasz, és a rokonok ismerősei közt volt pár halál eset.

Magyarországon hál isten ismerősöktől nem hallottam fertőzést, ami nem csoda tekintve, hogy itthon kevesebb mint 1% esett csak át fertőzésen.

Iletve nem ismerős, de egy basszerosról ithon tudok aki COVID 19-ben hunyt el.

2020. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
A szomszédom meghalt, a felesége hónapokig tartó kezelés után életben maradt, a gyereke csak pár hetet volt kórházban.
2020. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!