Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg vagyok?

Cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Voltunk annó ilyen terheléses vizsgálaton, de ott az az eredmény jött, hogy nem vagyok cukros.

Mikor elkezdődött a karantén, meg híztam, szégyellem, 30 kg-t szedtem fel, de elvileg alig látszik rajtam. Az etrendemben akkor alig változott valami, inkább akkoriban nagyon depressziós voltam és szét csúsztam. Jelenleg úgy vagyok, hogy a súlyom random csökken, vagy visszamegy eredeti allapotara (102 kg) és két óránként éhes vagyok, pedig tisztán erzem, hogy jollakok mikor eszem. Jelenleg akármit ehetek, nem nő a súlyom, aminek örülök, de gondoltam ezt is leírom, hátha ez is előre haladást mutat afelé, hogy választ kapjak.sokszor zsibbadnak le a kezeim, száraz bőröm van de az ekcéma miatt, inni olyan 2-3-4 litert iszok, néha csak 1-2 litert viszont nagyon nagy vizelési ingerek jönnek rám. Hirtelen jön és szinte már fáj ha nem jutok el WC-re pár percen belül, ez szinte mindig van, akkor is ha keveset iszom, gyakori vizelési inger és erősen érzem.

Szinte minden tünet igaz, amit leírtak az oldalakon, de gondoltam meg kérdem itt is, mivel orvoshoz sokára tudok eljutni. Cukromat meg nem sikerült megmérni, mert nincs készülék, de egyszer kétszer kölcsön kértünk és akkor normális volt, nem éhgyomorra mértem.

18/l

Valaszaitokat előre is köszönöm, aki ír nekem. Bocsánat, hogy hosszú lett.

Ha van olyan ami fontos lenne de kihagytam, azért elnézést kérek, ha megkerdezitek válaszolok rá.



2020. aug. 21. 23:18
 1/6 A kérdező kommentje:
A terheléses vizsgálaton kb 3 éve voltam
2020. aug. 21. 23:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést ha hülyeségeket írtam ki, egyszerre több oldalról és tapasztalatból próbáltam összeszedni a gondolataim.
2020. aug. 21. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
3 év alatt akár az is lehetsz, de megjósolni nem lehet, pajzsmirigy alulműködésre is gondolnék, vagy IR-re a helyedben. Menstruációs problémáid nincsenek? Miért nem tudsz eljutni orvoshoz, a háziorvos 10 perc alatt megcsinálja a beutalót?!
2020. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Menstruációs problémák nincsenek, minden hónapban megjön rendszerint és 5 napig tart. Hát itt a hazirorvoshoz eljutni eléggé bonyolult, itt meg mindig úgy megy hogy betelefonalunk, időpontot kérünk és meg úgy is várnunk kell mire be jutunk és eddig nem tudtam elintézni mivel dolgoztam és anyukám se mert ő is dolgozik
2020. aug. 21. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél csicsókát és rendbe jössz .
2020. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csicsóka valóban segít, de nem gyógyít semmit. Kérdező, egy vércukormérő pár ezer Ft-ból megvan, és reggel éhgyomri cukor mérésére pl kitűnően alkalmas.
2020. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!