Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amíg nem volt koronavírusos...

Amíg nem volt koronavírusos járvány, akkor is meghalt minden második nap valamelyik krónikus beteg?

Figyelt kérdés
Én szerintem igen, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
2020. aug. 24. 09:17
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Aki annyira virus parti az bele gondol abba is,hogy gazdasagilag mekkora kart okoz?

En vedekezunk stb,de ez a "maradj otthon" meg sehova senki,hatar zarak stb mire is jo?

Oke,hogy kevesebb fertozes keveseben haljanak meg..stb de sajnos ez van..

10-es egy kerdes,mit valasztana 400emberi elet mentel vagy 1000000 et?inkabb megmented a 400at?es veszen az 1millo?mer kb csak ez van elerve..hany csalad kerult/kerul utcara.eheznek...sot fizetesek is csokenek,de boltban az arak nem..gondolom akkor nincsenek anyagi gondjaid,ha neked fel evre jo az ha otthon maradtsz..

U.I, senkinek se kotelezo utcan/barhol jarkalni aki annyira elhiszi ezt a tul tolt virust.

2020. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

9. 300 feletti fertőzött és azt sajnos nem mondják be hányan szereztek életre szóló károsodást.

11. Nem is tudom ki sakkozott így az emberi életekkel? Ja...Hitler. Taps neked.

2020. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Es as dohanyzas?az nem jar karosodoasal 🤔 es egyeb dolgok..szoval el lehet vitazni ezen..

En nem mondom h ne foglalkozunk vele,de ez mar ami folyik az politika

..akkor te inkab azt a 400embert mented meg?mint az 1miliot?:) Hadj mondjak egy dolgot h korhazba nem mehetsz el,pl apamat ugy kellet infratust kapot es ugy kellet betornom korhazba mer "kora jarvany van" igy addig nem is foglalkoztak vele es nem teszem most nem is elne..

En sajnalom azt az 1s,de merlegelni kenne..tudod,sokkal tobben halnak meg majd ennek gazdasagi okobol..persze ezt addig nem fogod megerteni mig az orogsegbol vigan el elsz :)

2020. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Dohányozni nem kötelező nagyon más dolog
2020. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Elkapni sem.
2020. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak ezt nem te iranyítod ugyanis nem világít pirosan a vírus. Így ha a környezetedben felelőtlen emberek vannak akik nem vigyáznak akkor pórul járhatsz.
2020. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
9-es meg mindig tartod a velemenyed, h minek bezarkozni?? Hat ezert!
2020. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17 Nem élek bezárkózva továbbra sem.

Ugyanúgy folytatok minden tevékenységet mint azelőtt. Továbbra is felesleges a hiszti, igen.


Akkor 91 halotthoz volt 0 elhunyt, most 4500-hoz 100-120

A különbség gyarapodott szóval még annyira sincs szükség mint azelőtt. Pánikkeltés az egész.



Étkezz változatosan, vitamindúsan, sportolj, igyál eleget, levegőzz napi 1-1,5 órát és nem leszel beteg.

2020. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jaja, jarjal-keljel csak es fertozd meg az idoseket es betegeket! Ertem en, h rad nem veszelyes, de elkaphatod es tunetmentesen tovabbadhatod. Nem csak te letezel am!
2020. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19 Mondom, csinálok ugyanúgy mindent mint azelőtt.


Nálam ez a melót meg a bevásárlást jelenti illetve egyéb apróbb hétköznapi dolgokat.


Nem a vírustól fogom függővé tenni az életem. Rengeteg vírus, baktérium van ami terjed, fertőz és még nem derítettek fel, úgyhogy ennyi erővel zárkózz be egész életedbe.

Mindenkinek a saját dolga megvédenie magát

2020. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!