Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez lehet normális?

Szerintetek ez lehet normális?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg magamon, hogy befeszitve a jobb karom sokkal izmosabb mint a bal. Persze egy kis kulonbseg mindig is volt de most jobban látható mint eddig.

Szerintetek lehetséges attol, hogy most nyári munka miatt áru feltöltőként dolgoztam egy közeli CBA ban másfél hónapig az üdítő részlegen és ha jol emlekszem nagyrészt jobb kezzel emelgettem és pakolgattam a sok üdítőt. Lehetseges hogy emiatt lehet izmosabb a jobb karom?

Komoly válaszokat Előrr is Köszönöm! 22/F



2020. aug. 28. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Aha...tuti ettől ;)

Na, de egyébként viccet félretéve...Igen, simán lehetséges, olyan ember szerintem nincs is, akinek ez tökéletesen szimmetrikus.

De egyébként hogy jön a sorvadás a kulcsszavakhoz? XD

2020. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Asszimetria letezik. Dolgozni lehet ellene, tokeletes nem lehet senki. (Naturalis uton)

2020. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!