Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testvérem (fiú) 12 éves,...

Sjhsjxfh és kérdése:

A testvérem (fiú) 12 éves, 160-159 cm, 65 kiló Szerintetek kéne dietaznia én mondom neki hogy nem, mivel elég ha sportol stb.. De megkerdezem szerintetek normális?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez túlsúlyos, de nem tudom fejben elképzelni, ekkora termethez ez mekkora felesleges. Mivel fiatal, szerintem is elég csak a sportolás abban az esetben, ha rendes kajákat eszik. Pl. az én tesóm is túlsúlyos és most edzek vele, viszont egész nap édességet eszik, és szinte semmi „emberi" ételt. Így nem is működik a fogyás. Járj utána, hogy a méreteihez mennyi kalóriabevitel a fontos, azt kéne csökkenteni azt hiszem olyan 300-400 kalóriával(ennek járj utána, hisz nem tudom pontosan).+igyon vizet. Az üdítők is nagyon hízlalnak, bár nem gondolnánk.
2020. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Mar bocs', de szerintem minimum 10 kilo felesleg van rajta. Nem, nem eleg ha sportol, az etkezesen is valtoztatni kell, mert nem hinnem hogy izombol van rajta ennyi.
2020. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
15 kilót is fogyhatna...
2020. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Nehogy elkezdjen diétázni. 12 éves még bőven nyúlni fog
2020. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos sajnos😔
2021. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5kg plusz biztos van rajta, úgy tudom fiúknál a magasságból el kell vonni 100-at és megadja hogy kb hány kilónak kell lennie, lányoknál/ nőknél pedig a magasságból 110 kell kivonni. de a suliban nincs súly, magasság, testzsír stb, mérés? Amúgy még fiatal (kamasz) még fog fejlődni, nőni.

Itt ki lehet számolni mennyi lenne az ideális testsúlya: [link]

2021. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!