Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Szédül a fejem, azt...

SOS! Szédül a fejem, azt érzem, hogy össze esek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyengén érzem a fejem a kezeimet. Megettem meleg levest, és lefeküdtem. Fel álltam, és elkezdett nagyon szédülni a fejem, fejemben nyomások vannak, gyengének éreztem mindenemet a kezeimet, fejemet. Úgy érzem magam, hogy meghalok, és hogy össze esek. Hívtam sürgősire, kérdezték, hogy mi a gond. Mondom szédül a fejem, megettem meleg levest fel álltam, és azt gondoltam, hogy össze esek. Beteg vagyok, szedek antibiotikumot.


Menjek sürgősire? Hívjam ki a mentőket? Mit tegyek? Kérlek segítsetek. Azt mondták a telefonban a sürgősiek, hogy feküdjek le. De ilyen velem már rég volt. Nagyon félek. Mi lehet ez? Megittam szódabikarbónát, néhányszor rám jött a hányás, de nem hánytam, csak nagy wcre mentem.


Kérlek segítsetek nagyon kérlek titeket


2020. aug. 29. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hívj mentőt, ez akár komoly is lehet. Megvizsgálnak, aztán eldöntik, nem egy ilyen betegnél voltam már.
2020. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És mit állapítottak meg?
2020. aug. 29. 18:04
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi lehet ez? Megijeszettél
2020. aug. 29. 18:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem irtad, mennyi idos vagy.

Nem veletlenul a baromi kanukulaban odacsapott a meleg leves?

Amugy artalmatlan vernyomas fel- es lemenes is okozhat ilyet, ijedseggel plane hanyingert, szekelesi ingert.

Nekem van vernyomasmerom es Xanaxot szedek. Ilyet akkor volt, mikor 8 ora ehezes utan forro thai levest, feketekavet es egy pohar bort fogyasztottam.

2020. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. De kenyérrel ettem a levest. Fel álltam, hogy megyek kocsin valahova és rám jött a szédülés az össze esés. Gyengének érzem mindenemet. A számat alig érzem. Pánikba vagyok esve.
2020. aug. 29. 19:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Mit tegyek most, hogy jobban érezzem magam?
2020. aug. 29. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad is, beteg vagy és antibiotikumot szedsz, teljesen normális ilyenkor a gyengeség és szédülés. Egyél még valamit aztán fekudj le aludni
2020. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De így még nem éreztem magamat. Degant ne vegyek be?
2020. aug. 29. 20:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet. A Degan hányásra való.
2020. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek?
2020. aug. 29. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!