Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Mitől szédül a fejem a...

SOS! Mitől szédül a fejem a semmiből?

Figyelt kérdés

Ez olyan szédülés, mikor felkelsz, és nem tudsz elaludni, mert szédül a fejed, megy veled a világ. Mikor felülsz az ágy mellé és rá nézel valamilyen tárgyra akkor mozog veled. Ilyet élek én át állva mikor megyek valahová. De most a tárgyak nem mozognak. Nagyon pánikba vagyok esve most. Reszketek, félek. Megint semmiből jött ez a rosszullét.


Mi lehet ez? Nagyon kezdek aggódni. Kérlek segítsetek!

Mit tegyek? SOS!!!!!!


2020. szept. 1. 17:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Csak sírnék, olyan kedvem van. Félek, hogy mi bajom lesz.
2020. szept. 1. 17:35
 2/14 anonim válasza:
66%
Alkoholt iszol gyakran? Vagy más tudatmódosító szereket szedsz? Ha nem, akkor iszol elég vizet? Emellett lehet vérnyomás gond is, reméljük nem valami súlyos
2020. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt. Néha magnebe 6. Most beteg vagyok, de már elég jól érzem magam, szedek antibiotikumot. 1,5 liter teát ma eddig megittam. Már be vagyok rendelve neurológiára.
2020. szept. 1. 17:39
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy mi bajom lehet.
2020. szept. 1. 17:40
 5/14 anonim válasza:
100%
Nagyon helyes. Nem szabad elkerülni az orvosokat
2020. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek koronavírusos tesztelésre. Azon gondolkodom, hogy tesztelés után elmennék kórházba, ügyeletre elmondani a tüneteimet, hátha végeznek komplett kivizsgálást. Nagyon be vagyok pánikolva. Mi lehet ez szerintetek?
2020. szept. 1. 17:43
 7/14 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom 80 - 125
2020. szept. 1. 17:45
 8/14 A kérdező kommentje:
Náthás vagyok, gyakran fújom az orrom. Lehet ettől is ilyen tüneteim? Köhögök váladék jön fel. Lázam nincs, a torkom sem fáj már. Csak depressziósnak érzem magamat. Sehova nem mehetek csak bent vagyok. Már az agyamra megy. Bele se merek gondolni akik heteket hónapokat karanténban vannak azok hogyan bírják ki. Én megőrülnék
2020. szept. 1. 17:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikbetegség. Tipikus menet közben a szédülés.
2020. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De a semmiből? Utoljára volt ilyen tünetek szombaton
2020. szept. 1. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!