Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon meg vagyok ijedve a...

Nagyon meg vagyok ijedve a labor eredményem miatt. A háziorvosom elérhetetlen, meg leszarja hogy mi van. Kihez tudok fordulni ilyen esetben? Limfocita, fehérvérsejt, crp.

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosoddal kellene legyen az első pont, mert ha gond van ő tud tovább utalni szakrendelésre. Esetleg magánban mehetsz egy hematológushoz, de lehet csak van egy góc a szervezeted én vagy egy enyhe náthád és azért mások az értékeid. A háziorvosod mit mondott, tud erről? Van bármilyen panaszod?
2020. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A háziorvosom gasztroenterológiára küldött tovább ahol semmit nem találták. Majd közölte hogy diétázzak. Közben a fehérvérsejt magas, a crp normális, de a limfocita alacsony. És hasmenésem van március óta. Uh-n is voltam, nincs elváltozásom. Az alacsony limfocita miatt akár hiv fertőzött is lehetek...
2020. szept. 2. 18:19
 3/10 A kérdező kommentje:
És hőemelkedésem minden héten
2020. szept. 2. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy góckutatásra lehet érdemes elmenned (fül-orr-gége, fogorvos, nőgyógyász), esetleg hematológus de oda szerintem kell beuraló. Ha nagyon nem vagy elégedett a háziorvosoddal kereshetsz másikat is. Az értékek ha nem nagyon eltérőek, nem 3 csillagosak akkor valószínű csak egy fertőzéses vagy gyulladásod van.
2020. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. szept. 2. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha hónapok óta van hasmenésed akkor valószínű tényleg ott van a fertőzés vagy a gyulladás, esetleg egy másodvéleményt kérhetsz egy másik gasztroenterológustól. Ételérzékenység vizsgálatod volt? Vagy székletminta ellenőrzés?


De amúgy ne aggódj, ha szignifikáns eltérés lett volna a vérvételeden biztos tovább küldött volna a dokid több helyre. Jobbulást:)

2020. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Volt széklet, negatív. Glutén negatív. Laktózmentes ételeket ettem, maradt a hasmenés. Még a tejfehérje allergia maradt.

Köszönöm

2020. szept. 2. 18:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyomor- és vastagbél tükrözés nem volt
2020. szept. 2. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig kéne tükrözés. Nekem vastagbél rákom volt ezekkel a tünetekkel.
2020. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Készítettek új labort. Minden értékem jó lett. A határokon belül vannak. De megyek vastagbéltükrözésre is 🙂
2020. szept. 8. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!