Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koronavírus, miért...

Ez lehet koronavírus, miért nem múlik el?

Figyelt kérdés

Anyám tanár, ő is nagyon beteg, de titkolja a tanárok előtt, továbbra is bejár. Tőle kaptam el, nekem hétvégén kezdődött.


Tünetek: gyengeség, rosszullét, fejfájás, iszonyú torokfájás, ami nem javul, láz, köhögés, hasfájás. Nagyon durva, egyre rosszabb.


Én még itthon vagyok, mert nem kezdődött az egyetem, de ő bejár. Nagyon rosszul vagyok, többször majdnem összeestem.


De le sem szarj, nekem azt mondja eltúlzom, úgy sem megyek sehova. Kb. kezet se mos, taknyosan megfog mindent. Nagyon sokat vagyunk betegek.


2020. szept. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok anyádnak, ennyi ésszel tanítani...
2020. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Anyukád nem kémiatanárnő? Mellesleg nem kutat utánad? Apukád meg alkoholista és veer, meg full lázasan is behajt az egyetemre?

Fejezd már be a kamuidat! Bolond vagy, kezeltesd magad!

2020. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha valaki bolond, akkor te vagy az! Betegesen összekeversz valakivel?


Nem, képzeld, nem!


Egyébként nyilván full ku, hpgy valaki beteg, évekig terveztem ezt a sztorit, hogy itt beetesselek téged!


Ha valakinek kezeltetnie kellene magát, akkor az te vagy! Pá

2020. szept. 3. 14:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem vagyok jobban.l, egyre rosszabb. Azt sem tudja, hogyan titkolja el az iskolában... De engem már leb...szott, miért merészelek beteg lenni, nem öltöztem fel direkt...
2020. szept. 3. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Már megint kezded??? Eddig óvónő volt az édesanyád.
2020. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi a fenét kezdek? Milyen óvonő? Tanár bazzeg, hát itt komolyan elmebetegek vannak??


Köszönöm a felettébb hasznos válaszokat...

2020. szept. 3. 19:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki hasznosabb válasszal is tud szolgálni? Nagyon rosszul vagyok.
2020. szept. 4. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Itt a hasznos válaszom: Hívd fel a háziorvosod vagy az ügyeletet s kérj tőlük tanácsot!
2020. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!