Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Debreceniek! Debrecenben kb....

Debreceniek! Debrecenben kb. hány koronavírus fertőzött lehet?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, és fontos lenne tudnom, hogy nagyjából hány fertőzöttre lehet számítani.

Valamint az is érdekelne, hogy szerintetek, ha Hajdú-Bihar megyében/Debrecenben megnő a fertőzések száma, lesz-e megint online oktatás.



2020. szept. 2. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg kb naponta 20-30 új fertőzött van Hajdú-Bibarban, összesen közel 300, de ha ez így halad tovább Debrecen lesz Magyarország főgócpontja.
2020. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor, ha ez így halad tovább, hamarosan ismét online oktatásnak nézhetünk elébe?😕
2020. szept. 5. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Tudtommal csak akkor zárnak be ha az intézményben lesz beteg. Én nem akódnék annyira.
2020. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
39%
Biztos hogy online suli lesz. Mi már gyakorlatilag fogadunk, hogy mikortól üt be (én arra szavaztam hogy őszi szünetig lesz suli max😂).
2020. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk már most online oktatás van. Találtak egy fertőzöttet nálunk és karanténba kerültünk. Úgy érzem nem megyünk vissza hamar...:(
2020. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok, nálunk találtak egy gyanús gyereket és ha pozitív akk online suli...
2020. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Két utolsó válaszoló, debreceniek vagytok? Mit mondtak, kb meddig lesztek online oktatásban? 1-2 hónap? Esetleg kevesebb vagy több?
2020. szept. 5. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok és igen debreceni. Még nincs bejelentve az online suli se az hogy meddig tart, de ha csökken a járvány intenzitása akkor mehetünk vissza
2020. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#6 melyik suliba jársz?
2020. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!